Němčina OnLine s novým designem a obsahem

Jazykový portál Němčina OnLine zaměřený na němčinu se rozšiřuje! K oblíbeným jazykovým kurzům němčiny, jazykovému rozcestníku a obchodu s jazykovými učebnicemi přibyly překlady němčiny a tlumočení němčiny. Vše rámuje nový uživatelsky přívětivější design jazykových stránek, který usnadní navigaci a orientaci na stránkách.

Němčina OnLine v novém

Hledáte jazykový kurz němčiny v Praze, pomaturitní studium němčiny v Brně či firemní jazykový kurz němčiny? Tak tyhle všechny funkce již u Němčiny OnLine znáte. Nově vám portál pomůže při hledání slov jako jsou např. překlady němčiny, tlumočení němčiny Brno, právní překlady němčiny apod.).

Stručná navigace pro stránky nemcina-on-line.cz

1) Kurzy němčiny
Stránky Němčina OnLine čerpají z databáze jazykových škol a kurzů, takže na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy němčiny.
Zde najdete vyhledávací okénko pro jazykový kurz němčiny ve vašem
regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, jazykových škol vyučující němčinu, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty z němčiny
Další možností je výběr záložky Zkoušky z němčiny,
kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech
spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z
databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Překlady němčiny
Horkou novinkou na všech jazykových „onlinech“ je záložka „překlady němčiny“. Ve spolupráci s registrem překladatelů Tlumočení-Překlady.cz si tak můžete pohodlně přímo na stránkách najít překlady němčiny, tlumočení do němčiny, jazykové korektury němčiny

Vyhledávaná klíčová slova:

  • a další…

překlady angličtiny

překlady němčiny

překlady francouzštiny

překlady španělštiny

překlady italštiny
překlady angličtiny překlady němčiny překlady francouzštiny překlady španělštiny překlady italštiny

4) Jazykový rozcestník
Pro
studenty angličtiny je velmi přínosnou a  zajímavou částí čtvrtá
záložka, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce němčiny, studijní texty či materiály.

5) Učebnice – pomůcky
Pokud
k online materiálům využíváte také tištěné učebnice, audiovizuální
materiály, slovníky apod., využijte pátou záložku jazykových webů. Učebnice němčiny, německé slovníky, příprava ke zkouškám z němčiny – na vše u nás najdete odkazy na e-shopy, kde si určitě vyberete.

Ať již hledáte jazykové školy v Praze, překlady němčiny či cokoliv ohledně němčiny – jazykový portál Němčina OnLine je tady pro vás.

Portál Němčina OnLine má čtyři jazykové mutace Angličtina OnLine, Francouzština OnLine, Španělština OnLine a Italština OnLine.

Přidat komentář