Letní kurzy angličtiny a francouzštiny

Léto se blíží a vaše plány počítají hlavně s dovolenou, odpočinkem… a možná i s cizími jazyky. Říkáte si, že byste si už konečně měli zopakovat tu svoji angličtinu, ale nechcete se vzdát letní relaxace? Máme pro vás příjemné řešení! Letní intenzivní kurzy angličtiny nebo francouzštiny v historickém městě Telči ve společnosti rodilých mluvčích v termínu 8.-15./16.8.2009. A pokud Vás nenadchne ani toto řešení, můžete si prohlédnout přehled letních jazykových kurzů.

Angličtina s lektory Katedry anglistiky a amerikanistiky

Jazyková škola při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity pořádá již poněkolikáté letní kurzy angličtiny právě v Telči. Kromě nádherného turistického zážitku si z týdenního kurzu odvezete své zdokonalené a prohloubené znalosti anglického jazyka.

Výuku, která probíhá 4×60 minut denně,  zajišťují kvalifikovaní lektoři Katedry anglistiky a amerikanistiky FF MU v Brně, jak Češi, tak rodilí mluvčí, všichni profesionálové s dlouholetými zkušenostmi, kteří nejenže umí učit, ale umí i poradit, jak se máte učit vy!

Francouzština v Telči

Pokud angličtina není tím vaším šálkem kávy, nezoufejte. V Telči si přijdete na své i s jazykem země galského kohouta – francouzštinou.

Kromě kurzů zaměřených na obecnou francouzštinu ve stupních A1-B2 si můžete zvolit i tématický kurz, jehož název mluví za vše: Francie, její současnost a kultura.

Kurzy pořádá Česko – francouzská akademie Telč, o.p.s. ve spolupráci s Centrem výuky francouzštiny Francouzského institutu v Praze.

Francouzštinu v Telči vyučují kvalifikovaní rodilí mluvčí, lektoři Francouzského institutu v Praze.

Náplň kurzů

Kurzy jsou zaměřeny na konverzaci a rozvoj jazykových dovedností (mluvení, poslech, rozšíření slovní zásoby). Ani o gramatiku nepřijdete, je však přirozenou součástí výuky a nikoli hlavní náplní kurzů. Lektoři používají osvědčené komunikativní metody a nechávají čas i na poskytnutí zpětné vazby studentům.

Těšit se můžete na práci s autentickými materiály – beletrie, novinové články, TV a rozhlasové zprávy včetně interaktivních her a písniček.

Můžete zůstat i v Brně

S Jazykovou školou při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity můžete během prázdnin zůstat i v Brně. Jazyková škola organizuje dopolední i odpolední letní intenzivní kurzy ve třech úrovních! Konverzovat s rodilým mluvčím či připravovat se na složení zkoušky FCE tak zvládnete, i když vás cestování zrovna neláká.

Jako bonus dostanete ke všem kurzům materiály zdarma!

Jsme tady pro vás i během školního roku

Jazyková škola FF MU pro vás připravuje kurzy nejen na léto ale i na příští školní rok. Kromě kurzů angličtiny pro veřejnost v pěti pokročilostech podle Společného evropského referenčního rámce nabízí i přípravné kurzy na mezinárodní jazykové zkoušky FCE a CAE, konverzační kurzy, cenově zvýhodněné kurzy se studenty učitelství a metodické kurzy pro učitele.

Pět důvodů, proč si vybrat Jazykovou školu při FF MU v Brně

  • záruka kvality – čeští lektoři jsou nadprůměrně jazykově vybaveni, jejich jazykové znalosti i schopnosti se blíží kvalitám rodilého mluvčího, rodilí mluvčí  jsou vždy profesionální učitelé
  • záruka kvalifikace – všichni lektoři jsou držitelé diplomů učitelských oborů na univerzitách nebo mezinárodních certifikátů
  • ověřená metodika – komunikativní metoda je prověřena časem – kurzy pořádá JŠ již několik let a těší se stále většímu zájmu posluchačů
  • kvalitní odborné zázemí – JŠ úzce spolupracuje s metodickou sekcí Katedry anglistiky a amerikanistiky FF Masarykovy univerzity
  • příjemná a přátelská atmosféra, která učení jen umocní – u nás se nikdo mluvit nebojí!

Kontakty:

Angličtina

Markéta Pilařová
JŠ FF MU
Gorkého 7
60200 Brno
Tel. 603-241692, 549494894
www.phil.muni.cz/wjas
Email: pilarova@phil.muni.cz, js@phil.muni.cz

Francouzština
Anna Jeníčková
Česko-francouzská akademie Telč o.p.s.
Nám. Zachariáše z Hradce 10
58856 Telč
Tel. 602203518
www.academie-telc.cz
Email: fkurzy.telc@centrum.cz

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady do angličtiny, překlady němčiny, překlad do češtiny a překlady z francouzštiny.

Přidat komentář