Zvýšený zájem o vyhledávání na Jazykovky.cz

Na začátku roku v jazykových školách začínají studium noví studenti. Zvýšený zájem o hledání jazykových kurzů zaznamenala během ledna také nejrozsáhlejší internetová databáze jazykových škol a agentur na českém internetu: Jazykovky.cz.

Data z databáze Jazykovky.cz (www.jazykovky.cz) v lednu využilo přes 40 000 zájemců o jazykové studium, kteří hledali informace na více než 130 000 stránkách. Uvedená čísla znamenají, že denně hledalo svůj jazykový kurz téměř 1 300 budoucích studentů. Desítky tisíc zájemců vybíraly z 2 897 kurzů 848 jazykových škol a agentur zařazených do databáze Jazykovky.cz. Internetová adresa Jazykovky.cz tak směřuje k jazykovým školám významnou část studentů.

Možnosti vyhledávání na Jazykovky.cz

Vysoký zájem o hledání kurzů v databázi na stránce www.Jazykovky.cz signalizuje spokojenost uživatelů českého internetu se službami, které jim tato stránka poskytuje. Mohou zde vyhledávat individuální, firemní i docházkové (veřejné) jazykové kurzy, porovnávat nabídky více jazykových škol nebo zadat výběrové řízení na jazykový kurz podle řady individuálních kritérií.

Počet návštěvníků se v lednu 2006 oproti jinému „žhavému“ období, kterým je pro jazykové školy konec prázdnin, zvýšil, a dokonce o více než 5 000 návštěv překonal dřívější nejvyšší hodnotu, 34 751 návštěv ze září 2005. Celkový počet navštívených stránek v lednu 2006 dosáhl 167 184, přičemž v září 2005 byl vyšší o téměř 30 000 navštívených stránek.

„Toto porovnání dokazuje, že uživatelé si již na vyhledávání v databázi Jazykovky.cz zvykli a jdou přesněji za svým cílem,“ komentuje tuto skutečnost Robert Kánia, ředitel společnosti gdi, s.r.o., která Jazykovky.cz provozuje. „Přesto na květen letošního roku připravujeme kvalitativní změnu, kterou bude kompletní re-design webu Jazykovky.cz. Nový design umožní ještě přehlednější vyhledávání kurzů. Připravujeme také řadu nových funkcí pro jazykové školy, které nám informace do databáze poskytují,“ dodal Robert Kánia.

Ohlasy jazykových škol

Portál Jazykovky.cz je pro dohledávání konkrétního požadavku na jazykové vzdělávání sofistikovaným a přesto snadně použitelným místem českého internetu, který ve své většině komunikuje tyto služby dosti vágně. Vysoká interaktivnost stránek s řadou on-line nástrojů šetří čas studentům i zadavatelům inzerce. Způsob, jakým se autorům povedlo skloubit intuitivní přístup hledajícího a relativně složitá specifika jazykového vzdělávání v České republice, osobně považuji za více než zdařilý.

Ruben Vančo
Business Development and Marketing Manager
AKCENT International House Prague

Za silné stránky portálu Jazykovky.cz považuji:

  • Vyčerpávající přehled všech významných (velkých i malých) jazykových škol v ČR
  • Dostatek informací o školách a kurzech
  • Možnost úrovňového vyhledávání a selekce jazykových škol dle mnoha různých kritérií
  • Dotazník – poptávka firemního kurzu – obsahuje všechny potřebné informace
  • Příjemnou grafiku portálu, která podtrhuje profesionalitu produktu

 

Ing. Eva Mocová
Ředitelka jazykové školy BOHEMIA INSTITUT, Praha

Se službami portálu Jazykovky.cz máme dlouhodobě dobré zkušenosti. Podle našich statistik přichází nejvíce studentů z internetu právě přes tento portál. Ve srovnání s jinými firmami, které jsme vyzkoušeli, oceňujeme navíc rychlost zpracovávání našich měnících se požadavků a vždy lidsky vstřícný přístup. S Jazykovkami tedy počítáme i do budoucna.

Tomáš Staněk
Spolumajitel jazykové školy Brno English Centre

Naše společnost spolupracuje s www.Jazykovky.cz již od prvopočátků existence této služby. Po celou dobu  spolupráce nám tato firma zajišťuje dokonalé zviditelňovaní prostřednictvím stránek www.Jazykovky.cz, www.Jazyky.com, www.Jazykovezkousky.cz. Veškerá jednání, požadavky a představy o prezentaci jsou vyřizovány rychle a k naší spokojenosti. Oceňuji profesionální přístup celého týmu, ochotu si vzájemně vycházet vstříc, spolehlivost, rychlou reakci na naše potřeby a výbornou kvalitu všech produktů, které neustále procházejí procesem zdokonalování.

Hanka Baštová
Obchodní ředitelka, jazyková škola Languages at Work, Praha

Další informace

Tisková zpráva se statistikou návštěvnosti stránky www.Jazykovky.czicon TZ_01_Finalni-2strany.pdf (92.32 KB) , rozšířená verze: icon TZ_01_Finalni-4strany.pdf (156.03 KB). 

Své komentáře a ohlasy posílejte na adresu: redakce@jazyky.com.

Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazyková škola

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Brno

Jazyková škola Ostrava

Přidat komentář