Přednáška – studium, práce a cestování v Austrálii

Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na přednášku a dozvíte se více. Určitě nebudete litovat!

Agentura STUDYLINE vás srdečně zve na některou ze svých přednášek, které se konají v Brně a Praze a informace o nich najdete na našich webech. Vstup na přednášky je zdarma, navíc máte šanci se zúčastnit soutěže o 4 týdenní pobyt v Sydney v hodnotě 40 tis. Kč nebo využít některé z akčních nabídek pobytů v Austrálii.

Termíny a místa konání přednášek:

DatumAustrálie – přednášky o studiu, práci a cestování
6. 5. od 15:00Brno – Institut celoživotního vzdělávání, Mendelova univerzita, Zemědělská 1, Brno, učebna E01
12. 5. od 16:30Praha – VŠE, nám. W. Churchila 4, Praha 3, učebna NB 473 (nová budova, 4. patro)

Náplň přednášky

kamenyZúčastněné čekají zajímavé a hodnotné rady a tipy o možnostech a podmínkách studia, destinacích, vyřizování víz, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se budeme také postupem při vyřizování pobytů, službami před odletem a během pobytu. Cílem této přednášky je podat vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v Austrálii konkrétní představu.

Pokud se v uvedených termínech nemůžete na přednášku dostavit, ale přesto byste chtěli získat bližší informace o studiu nebo práci v Austrálii, přijďte na některou z poboček STUDYLINE a vše potřebné se dozvíte tam. Navštívit můžete samozřejmě také webové stránky agentury www.Australie-studium.cz, které disponují velmi širokou nabídkou jazykových i odborných kurzů, zajistí vám asistenční služby před odjezdem, ale i během pobytu v Austrálii.

divka_klokanPokud Austrálie není správná destinace pro vás, navštivte náš web www.Studyline.cz, na kterém najdete informace o všech našich programech:

  • Austrálie – studium, práce, cestování, víza, letenky
  • jazykové kurzy v zahraničí – pro děti a mládež, dospělé, manažery, učitele a seniory
  • střední školy a univerzity v zahraničí
  • au pair pobyty v USA a Evropě
  • pracovní programy v zahraničí
  • letenky
  • cestovní pojištění
  • slevové karty ISIC, IYTC a ITIC
  • vrácení daní


Studyline FBVstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, tak neváhejte a přijďte! Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme během našich zahraničních pobytů posbírali.

Těšíme se na vás!

Tým agentury STUDYLINE