Přednáška – studium, práce a cestování v Austrálii


Zkušenosti, rady a tipy ze studia v Austrálii
Vám jedinečně mohou předat lidé, kteří si sami život v této zemi vyzkoušeli a vším prošli před Vámi! Přijďte na 4 setkání o Austrálii a dozvíte se více. Určitě nebudete litovat!

Každá schůzka je pouze pro omezený počet zájemců, proto vás prosíme o potvrzení účasti emailem (brno@studyline.cz nebo praha@studyline.cz). Neváhejte a zaregistrujte se včas.

Vstup je zdarma, navíc jsme pro vás připravili akční nabídku pobytů v Austrálii.

Termíny a místa konání přednášek

Studium, práce a cestovní v Austrálii se STUDYLINE

Studyline FBZúčastněné čekají aktuální a zajímavé rady a tipy o možnostech a podmínkách studia, destinacích, vyřizování víz, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování v Austrálii. Zabývat se budeme také postupem při vyřizování pobytů, službami před odletem a během pobytu. Cílem setkání je podat vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v Austrálii konkrétní představu.

divka_klokanPokud se v uvedených termínech nemůžete na přednášku dostavit, ale přesto byste chtěli získat bližší informace o studiu nebo práci v Austrálii, přijďte na některou z poboček STUDYLINE a vše potřebné se dozvíte individuálně. Navštívit můžete samozřejmě také webové stránky agentury, které disponují velmi širokou nabídkou jazykových i odborných kurzů, zajistí vám asistenční služby před odjezdem, ale i během pobytu v Austrálii.

Rádi se s vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme během pobytů v Austrálii posbírali.  

Vstup je zdarma, tak neváhejte a přijdťe. Těšíme se na vás!

Tým agentury STUDYLINE

Přidat komentář