Změřte si jazyk a hurá do světa!

Na Výstavišti v pražských Holešovicích ve dnech 27. a 28. 3. 2014 proběhne 3. ročník mezinárodního jazykového a vzdělávacího veletrhu LINGUA SHOW. Pořádá Incheba Expo Praha, nad veletrhem převzalo záštitu Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Souběžně proběhne nejvýznamnější veletrh práce v České republice JOBS EXPO 2014. Vstupné na oba dva veletrhy je zdarma.

Vystavující společnosti nabízí informace o studiu u nás a v zahraničí, jazykových kurzech, mezinárodních výměnných programech, nových moderních trendech v jazykovém i celoživotním vzdělávání; ale také o rekvalifikačních, profesních a odborných kurzech.

Celý výčet doprovodného programu naleznete zde http://www.linguashow.cz/doprovodny-program.html a zde http://www.jobsexpo.cz/doprovodny-program.html

121080627Zveme vás do testovacího centra

V rámci tohoto veletrhu bychom vás chtěli pozvat ke stánku jazykové školy Channel Crossings, která bude participovat na hlavním i doprovodném programu veletrhu Lingua Show jako odborný garant. „Připravili jsme zajímavý program a moc se těšíme na návštěvníky veletrhu. Zajistili jsme pro ně testovací centrum, demolekce i další aktivity na našem stánku,“ uvedla Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové školy Channel Crossings.

V testovacím centru Channel Crossings budou moci zájemci zdarma zjistit úroveň svých jazykových dovedností. Testování proběhne v šesti jazycích – angličtině, němčině, španělštině, italštině, francouzštině a češtině. „Spolu s výsledky testu získá účastník též slevu 500 korun na mezinárodní jazykovou zkoušku,“ dodává Eva Havránková.

Kromě testování bude ve stánku Channel Crossings probíhat série demolekcí a informačních seminářů. Na návštěvníky čekají lekce angličtiny na pohovor a pro prezentace, italštiny, němčiny, ale i možnost vyzkoušet si něco neobvyklého jako např. japonštinu nebo švédštinu. V seminární místnosti budou také probíhat workshopy na téma mezinárodních jazykových zkoušek a kurzů v zahraničí.

Program v seminární místnosti:

tabulkaChc1

tabulkaChc2

Na stánku Channel Crossings si navíc návštěvníci budou moci nechat profesionálem zkontrolovat svůj anglicky, německy nebo francouzsky psaný životopis. Dále zde získají informace o nabídce jazykových kurzů pro veřejnost, individuálních kurzech na míru, překladech a tlumočení i atraktivních destinacích pro studium v zahraničí.

Veškeré další potřebné informace a důležité novinky týkající se veletrhů LINGUA SHOW 2014 a JOBS EXPO 2014 najdete na http://www.jobsexpo.cz a http://www.linguashow.cz

 

Zdroj: Nazkušenou.cz

Přidat komentář