Zlepšete své jazykové dovednosti!

Ideální šance jak si procvičit cizí jazyk je určitě výjezd do zahraničí. Jak se ale zdokonalovat přes rok, když není na cestování čas? Je tu jedna možnost! Když nemůžete vy do zahraničí, nechte zahraničí přijet až k Vám! Může to být třeba Itálie, Francie, Filipíny nebo Tunisko!

Rozmluvte se s projektem SPEAK!

Jedná se o projekt organizace AIESEC, který nabízí to nejužitečnější, co se cizích jazyků týče – konverzaci s rodilým mluvčím, a to na téma, které Vás samotné zajímá.

Stačí si vybrat jeden z jazyků (angličtina, španělština, francouzština, ruština, čínština, italština) a můžete se těšit na konverzaci v malé, maximálně osmičlenné členné skupince, na poznání nové kultury, na setkání se s novými lidmi, zkrátka na skvěle využité chvíle, které Vás zároveň poučí i obohatí. A navíc za celý kurz opět zaplatíte mnohem méně než v běžných jazykových kurzech – 500 Kč za 5 lekcí a 950 Kč za 10 lekcí.

SPEAK! může být Vaším dalším krůčkem ke zlepšení komunikačních dovedností i ke zvýšení možnosti Vašeho uplatnění. Jak víme, schopnost plynule mluvit cizím jazykem nám totiž u prvních pohovorů pomůže více než jen dokonalé znalosti gramatiky. Je také dobré myslet na to, že ačkoliv je angličtina velmi důležitá, dnes již zaujmete obzvlášť tím, když budete ovládat i další jazyky.

Pro bližší informace navštivte naše webové stránky a facebookovou stránku.

Přidat komentář