Získejte slevu až 1000 Kč s London Institute

Všichni kolem mluví cizími jazyky a vy zatím jen „koktáte“? Změňte své  školácké znalosti angličtiny, francouzštiny či španělštiny v plynulou konverzaci s jazykovou školou London Institute. Kromě kvalitního vzdělání můžete hned na začátek získat slevu. Jak? Stačí znát kouzelné slůvko „Jazykovky“, které použijete u zápisu do kurzu.

Jak to funguje?

Angličtinu London Institutu najdete v pokročilostech od začátečníků po pokročilé. Neprohloupíte ani když se zapíšete na francouzštinu či španělštinu. Semestrální kurzy začínají již 13.9., takže s přihláškou příliš neotálejte. Slevu 500 Kč získáte poté, co u zápisu do semestrálních kurzů uvedete heslo: Jazykovky.

Slevu můžete využít i v případě, že se letos chystáte složit některou z mezinárodních zkoušek. London Institut pořádá přípravné kurzy k certifikátům z angličtiny. Složte si zkoušku FCE či CAE a potvrďte si svou znalost i mezinárodní zkouškou. Heslo pro získání slevy 500 Kč je stále stejné – Jazykovky.

Pomaturitní studium ještě levněji

Protože London Institute ví, že studentská halenka je převelice tenká, nabízí čerstvým maturantům ještě větší slevu – 1000 Kč při zápisu do pomaturitního studia angličtiny. Opět tedy platí – při registraci nezapomeňte na: Jazykovky.

Proč studovat s London Institute

– mnohaleté zkušenosti s výukou cizích jazyků
– víceúčelové vzdělání s maximálním využitím času stráveného studiem
– kvalitní výuka jazyků je zaměřena na potřeby studentů
– široká nabídka jazykových kurzů
– dynamický a neustále se zdokonalující pracovní tým

Kontakty:

London
Institute Praha

Soukenická 23
110 00
Praha 1
Tel: +420 224 811
043 
www.londoninstitute.cz
info@londoninstitute.cz

Přidat komentář