Získej slevu na studium v Bohemia Institutu!

Máme tu nový školní rok a jazyková škola BOHEMIA INSTITUT v Praze si pro vás připravila opravdu vypečenou akci! Neváhejte ani chvíli a získejte slevu na kurzy až 4 tisíce! A to vám jen tak někdo přeci nedá. 

BOHEMIA INSTITUT již od roku 1991 nabízí širokou škálu otevřeného mezi-profesního post-sekundárního a celoživotního vzdělání, které vychází z aktuální potřeby a trendů českého i mezinárodního vzdělávacího prostředí. 

Soutěžní otázka

Pokud si BOHEMIA INSTITUT lajknete na facebookové stránce a zárověň nám napíšete odpověď na soutěžní otázku získáte slevu:

  • Půlroční jazykové kurzy (Aj, Nj, Fj, Šj, Ij, Rj) – původní cena 4300,- Kč unikátní sleva 800,-Kč
  • Roční jazykové kurzy (Aj, Nj, Fj, Šj, Ij, Rj)
    – původní cena 7600,- Kč  unikátní sleva 1600,-Kč
  • Pomaturitní studium (Aj, Nj, Fj, Šj) 
    – původní cena 27900,-
    Kč  unikátní sleva 4000,-Kč

Soutěžní otázka zní: V jakém roce byl BOHEMIA INSTITUT založen a otevřel své první jazykové kurzy? Odpověď nám napište jako zprávu na profilu školy nebo mailem info@bi.cz.

Maturanti pozor! Získejte unikátní slevu 4 tisíce na studium za správnou otázku!

Skončili jste letos střední školu a nevíte kam dál? Získejte na rok status studenta, užívejte si výhod a posuňte pořádně svoji angličtinu v našem pomaturitním studiu. Užijte si rok s našimi profesionálními českými i zahraničními lektory a partou lidí stejného věku. Jak to u nás chodí? Podívejte se!

Přidat komentář