Vyzkoušejte si v létě studium jazyků

Chcete si vyzkoušet, jak by vám šlo studium cizího jazyka na jazykové škole? Skloubení běžného dne s pravidelnou výukou není snadné, stejně tak chvíli trvá, než se vrátíte na svou původní úroveň znalostí. Ať už je vaším snem angličtina, němčina, španělština, ruština, čínština či jiný jazyk, máme pro vás řešení!

 

Láká vás možnost studovat cizí jazyk, ale obáváte se toho, jak zvládnete docházet pravidelně do hodin? Nebo možná potřebujete před nástupem do kurzu osvěžit slovíčka, gramatiku a získat v jazyce zpět sebejistotu. Možná, že jste naopak pravidelným a spokojeným návštěvníkem jazykového kurzu, ale nechcete mezi semestry „vypadnou ze cviku“. Ať už je to jakkoli, vyzkoušejte letní jazykový kurz!

Letní jazykový kurz je výbornou, spolehlivou a finančně nenáročnou možností, jak si vyzkoušet studium nového jazyka, obnovit zapomenuté či udržet a protrénovat právě naučené. Nabídka brněnské jazykové školy MKM je navržena tak, aby se přizpůsobila vašim možnostem – v nabídce jsou jak letní večerní kurzy na celé léto, tak i intenzivní týdenní kurzy nebo konverzační kurzy. Výběr je na vás. 

Večerní kurzy probíhají v intenzitě 1 „dvouhodinovka“ týdně, což by nemělo ohrozit vaše letní koupání ani výlety s rodinou, na druhou stranu vám to dovolí klidně a nenásilně proniknout do jazyka. Za příznivou cenu si vše vyzkoušíte a na podzim se můžete rozhodnout, zda budete v kurzu pokračovat.

V nabídce jsou tyto jazyky: 

 

Letní intenzivní kurzy jsou určeny hlavně těm, kteří chtějí využít prázdnin či dovolené k prohloubení a zdokonalení svých jazykových znalostí až o jednu úroveň. Kurzy probíhají v několika týdenních termínech, jejich výhodou je zaměření na individuální potřeby studentů, což je umožněno velmi malými skupinkami po 4 – 8 studentech. Očekává se maximální pokrok!

V nabídce jsou tyto jazyky:

Navíc výhoda pro rodiny s dětmi!: Intenzivní kurzy pro dospělé jsou vypsané ve stejné termíny jako intenzivní kurzy pro děti, takže se mohou ve stejnou dobu jazykově vzdělávat jak rodiče, tak i jejich děti!

Využijte brněnské léto k tomu, abyste si splnili svůj "jazykový sen"! Stačí si jen vybrat, který způsob letní výuky vám nejvíce vyhovuje.

Další informace o brněnské jazykové škole MKM a jejích dalších kurzech najdete na www.mkm.cz.

www.mkm.cz
Česká 11,  602 00 Brno, II. patro
Tel.: 542 216 426,  775 052 862
E-mail: kurzy@mkm.cz

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady do angličtiny, překlady němčiny, překlad do češtiny a překlady z francouzštiny.

Přidat komentář