Vytvořte ideální kurz němčiny a vyhrajte!

Po loňském úspěšném projektu „Sestav si svůj kurz“ také letos Österreich Institut Brno vypsal soutěž pro tvořivé studenty. Motto letošního kola je „Němčina na míru!“ Zkuste si sestavit kurz němčiny tak, jak by vyhovoval právě vám. Na vítěze čeká kromě cen i realizace navrženého kurzu v praxi.

Kurz němčiny podle vašich představ

Možná vás již napadlo, že by bylo zajímavé vyměnit si na chvíli roli se svými učiteli a navrhnout pro sebe i pro vaše spolužáky výuku dle svých představ a přání. V případě vyučování německého jazyka nyní máte šanci.


Österreich Institut Brno vypsal soutěž, ve kterém vyzývá všechny kreativní zájemce, aby naplánovali ideální kurz němčiny pro jednu ze čtyř zadaných skupin: pro orchestr, jenž byl pozván na turné po německy hovořících zemích, pro obchodní kontakty stavební firmy, pro praxi studenta v gastronomickém oboru a pro výměnný pobyt studentů.

Pro vybranou skupinu vytvořte kurz na míru, dle situace, v jaké budou členové skupiny němčinu potřebovat. Navrhněte ideální metodu, jak k danému cíli dojít a jaké by měly být výstupy kurzu.

Uzávěrka se blíží

Návrh kurzu může vypracovat jednotlivec nebo skupina, který vyplní přihlašovací formulář a odešle jej do 20. dubna 2008.

Znalost němčiny ani zkušenost s kurzy němčiny není podmínkou. Váš návrh bude následně zveřejněn na internetových stránkách institutu. Od 21. dubna do 18. května 2008 bude probíhat on-line hlasování o podaných návrzích. Pro nejlepší čekají finanční odměny a realizace jejich kurzu v praxi. 

Inspirujte se na němčina-online, kde najdete
vše o němčině na internetu – výukové materiály, kurzy, školy, zkoušky, odkazy, odborné články.
 

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Přidat komentář