Vytočte si fantastické slevy na kurz angličtiny v LITE

Jazyková škola LITE v květnu slaví své 19. narozeniny! Před 19 lety škola LITE pořádala první ukázkovou hodinu angličtiny a přinesla tak na český trh moderní metodu výuky.

kolo štěstí

kolo štěstí

V čem je metoda LITE unikátní?Ve škole LITE se zaměřujeme na schopnost našich studentů skutečně MLUVIT anglicky. A proto na hodinách opravdu hodně mluvíme. Naši studenti na lekcích komunikují 80% času“ říká ředitelka výuky Zuzana Řehořová.

V jazykové škole LITE se každého nového studenta ptají, co během hodin angličtiny nejvíce postrádal, zda to bylo psaní, čtení, poslech nebo mluvení.

V naprosté většině případů nám studenti odpovídají, že to bylo mluvení. A když se jich ptáme, co tedy ve třídách dělali, když dostatečně nemluvili, většinou dojdeme k závěru, že hodně pracovali s učebnicí. S tím souvisí také to, že dávali příliš pozornosti na gramatiku. Mnoho českých studentů má poměrně dobrý přehled, co se gramatiky týče, ale nejsou schopni mluvit. Proto jsme se rozhodli, že budeme učit angličtinu jiným způsobem.“ říká Zuzana Řehořová.

V jazykové škole LITE proto nepoužívají učebnice. K vysvětlení gramatiky používají tzv. větné vzory. Není nutné, aby studenti znali složitá gramatická pravidla a komplikované názvy.

Přečtěte si vyjádření studentů LITE:

Po absolvování pětitýdenního kurzu pro začátečníky jsem schopná v jednoduchých větách mluvit o sobě, o své rodině a blízkém okolí. Před tímto kurzem jsem byla schopná jen pozdravit a říci si o kávu Je to hodně časově náročné, ale stojí to za to! Já pokračuji dál až do mírně pokročilých.
Vlasta S., úroveň: začátečníci 1

Co mi dala výuka v této škole? Angličtinu jsem se snažila začít učit už několikrát. Nicméně kurzy mě doopravdy nebavily. Ve vaší škole jsem se nestačila divit, jak může být výuka spontánní, zajímavá a zábavná. Angličtina mě začala doopravdy bavit a z hodiny si toho hodně odnáším, včetně dobré nálady. V angličtině jsem se hodně posunula.
Jana S., úroveň: začátečníci 2

vyukaAngličtiny1
Kurz byl super. Za deset dní v intenzivním kurzu jsem se toho naučila více, než za X let ve škole. Neustálou konverzací se studenti bez problémů naučí všechna slovíčka. Navíc se už nestydím mluvit a mám dobrou výslovnost. Nesmím zapomenout na naši učitelku Míšu, která je velmi milá a ochotná a učí skvěle Celý intenzivní kurz jsem si moc užila a doufám, že nebyl poslední.
Magda K., absolventka intenzivního kurzu začátečníci 2

Přečtěte si i další reference studentů LITE.

Přijďte na bezplatnou ukázkovou hodinu a vyzkoušejte si metodu LITE na vlastní kůži. Na ukázkové hodině navíc zjistíte, jak se učit anglická slovíčka tak, abyste si je opravdu zapamatovali a byli schopni je později použít v praxi při mluvení.

Pozor! V Jazykové škole LITE slaví celý květen 19. narozeniny a rozdávají dárky. Nyní si můžete vytočit fantastické slevy na kurz angličtiny, nebo dokonce i kurz zdarma! Neváhejte a přijďte si zatočit na našem narozeninovém kole štěstí!

Přidat komentář