Vyhrajte poukázku na zkoušku TOEFL

Rádi byste si složili mezinárodně akceptovanou zkoušku z angličtiny TOEFL, ale chybí vám 175 dolarů pro poplatek za složení certifikátu? Nyní máte jedinečnou možnost jednoduchým způsobem vyhrát poukázku na tento test zcela zdarma!

 

Portál Fullbrightovy komise

Fulbrightova komise vám nabízí příležitost vyhrát poukázku na test TOEFL právě teď! A co všechno musíte udělat pro to, aby se mohli zúčastnit slosování?

Je třeba se zaregistrovat do 1. května 2008 na stránkách http://www.fulbright.cz/newsletter/index.shtml k odběru novinek. Nezapomeňte potvrdit a zaktivizovat vaši registraci k 1. květnu 2008 a doufat, že štěstěna stojí na vaší straně.

Výherce bude vylosován z řad odběratelů novinek Fulbrightovykomise „Fulbright Newsletter“ zaregistrovaných k 1. květnu 2008.Výherce poukázky na zkoušku TOEFL bude vyrozuměn e-mailem v pondělí 5. května 2008.

Fulbrightova komise vznikla a funguje na základě mezivládní dohody mezi Českou republikou a Spojenými státy za účelem podpory vzdělávacích, vědeckých a kulturních výměn mezi Spojenými státy a Českou republikou prostřednictvím Fulbrightova programu.

Podobné organizace pracují na základě bilaterálních dohod mezi USA a konkrétními zeměmi v mnoha dalších státech světa.

Text byl vypracován na základě informací Fulbrightovy komise. Pro další informace o soutěžích a odkazy na nejrůznější zajímavé akce, přednášky a výstavy týkající se jazyků, jazykového vzdělávání, práce a studia v zahraničí zkuste náš Přehled akcí.

Zajímají Vás jazykové zkoušky? Podívejte se, jak si vybrat vhodnou jazykovou zkoušku.

Přidat komentář