Vyberte si jazykový kurz ve výběrovém řízení

Nejpohodlnějším místem pro hledání jazykové školy je internet. Na stránce www.jazykovky.cz během několika minut zjistíte, které školy vyučují požadovaný jazyk ve vámi požadovaném čase a počtu hodin týdně. Při využití funkce výběrové řízení jednoduše a pohodlně oslovíte všechny školy, která splňují vámi zadaná kritéria!

Výběrové řízení pro veřejnost

Velmi užitečnou pomůckou Jazykovek.cz je možnost vypsat výběrové řízení s individuálně zadanými parametry. Nejprve formulujete své požadavky do připraveného formuláře. Systém vaši poptávku předá kontaktním osobám přímo na těch jazykových školách, jejichž nabídka odpovídá zadaným kritériím.

Náš tip: Přímý odkaz na zadávací formulář je www.jazykovky.cz/index.php?j2m=poptavka&j2p=typ%253A2. V databázi je aktuálně 2531 jazykových kurzů od 871 škol.

Druhým způsobem, jak můžete na Jazykovky.cz oslovit jazykové školy, je možnost odeslat dotaz u vyhlédnutého jazykového kurzu nebo jazykové školy. Můžete se ptát např. na to, zda je v kurzu stále volné místo, na podrobnosti k organizaci nebo obsahu kurzu a na veškeré okolnosti, které vás v souvislosti s daným kuzem nebo školou zajímají.

Jak postupovat při zadávání výběrového řízení?

Výběrové řízení s poptávkou po jazykovém kurzu na www.jazykovky.cz využijte vždy, když hledáte  jazykový kurz podle svých představ.

Formulář k zadání poptávky po jazykovém kurzu pro veřejnost najdete v menu Jazykové kurzy – individuální kurzy – výběrové řízení, nebo v menu školy/agentury – výběrové řízení – na individuální kurz.

Posílejte poptávku maximálně 8 až 12 školám. Vypracování nabídky stojí každou školu práci. Školy dostávají informaci o počtu dalších škol ve výběrovém řízení a pokud je poptáváno více škol, může je to odradit od vypracování nabídky šité „na míru“ vašim požadavkům.

Posílejte poptávku nejméně třem školám. Některé školy reagují pomalu nebo vůbec. Při menším počtu byste nemuseli dostat odpověď. Nebojte se oslovit i školy ze vzdálenějších míst. Mohou mít zajímavé ceny.

Prostudujte si předem detailní informace o škole a internetové stránky školy. Tím vyloučíte nevhodné adepty. Později nemusíte posuzovat jejich nabídky.

Buďte opatrní při výběru školy, která zajišťuje výuku po celé republice. Informaci o tom, ve kterých krajích škola výuku nabízí zjistíte v detailním výpisu. Ověřte si, zda na to opravdu má.

Související informace

Letní kurzy, doma nebo v zahraničí?

Ověřte si reference jazykové školy

Jak porovnávat cenu kurzů?

Své dotazy a připomínky k tématu posílejte na adresu: redakce@jazyky.com.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady francouzština, překlad ruština, překlad angličtina a překlady z němčiny.

Přidat komentář