Víkendové jazykové kurzy v přírodě

Důvodem, proč jsou studijní pobyty tak efektivní a oblíbené, je spojení intenzivní výuky jazyka s pobytem v zajímavém prostředí. Po určitou dobu je student nenásilně obklopen jazykem, je nucen ho používat v mnohem širším spektru situací než jen v učebně. Navíc ho studium i mnohem víc baví, jelikož není rušen ostatními povinnostmi.

Jazyková škola London Institute pro vás připravila velice zajímavý a efektivní způsob výuky jazyků. Spočívá ve velmi intenzivní třídenní jazykové průpravě s celkovým počtem dvaceti vyučovacích hodin. Lektoři, kteří se pobytových kurzů zúčastní, vás budou provázet po celou dobu pobytu a objasní vám všechny nejasnosti, které se při výuce cizího jazyka vyskytnou.

Pro koho jsou vhodné?

Tyto víkendové bloky jsou vhodné pro ty, kteří z pracovních či jiných důvodů nemohou navštěvovat jazykové kurzy během pracovního týdne.

„Z vlastní zkušenosti víme, že někteří klienti preferují výuku v bloku před standardní výukou jednou nebo dvakrát týdně. Tato forma výuky je dobrou volbou pro firmy pořádající pro své zaměstnance teambuilding. V rámci teambuildingu pak zajišťujeme nejen výuku, ale i společenský program,“ říká Jitka Jechumtálová z London Institutu.

Rovněž pro jednotlivce, kteří si přejí vyzkoušet novou formu studia a poznat nové prostředí, bude pobytový jazykový kurz jistě přínosem. Pobytové jazykové kurzy se konají v přírodě daleko od  každodenních problémů a starostí a vy se budete moci plně soustředit na výuku. Lektoři, školící na těchto jazykových pobytech, jsou kvalifikovaní a mají mnoho zkušeností.

Pro skupinu začátečníků je vhodná kombinace českého lektora a rodilého mluvčího, pro studenty s vyšší znalostní úrovní rodilý mluvčí.

Výuka začíná vždy v pátek ve 14.00 hodin a končí v neděli v 17.00 hodin tak, aby vyšla maximálně vstříc potřebám pracujících studentů.

Vaše současné jazykové znalosti budou testovány a na základě výsledků budete zařazeni do skupiny studentů se stejnými jazykovými vědomostmi.

Vyzkoušejte si novou intenzivní formu výuky jazyků a uvidíte, že nebudete litovat!

Praktické informace

Typ ubytování Strava Termín Max. studentů Cena kurzu
Hotel Svatý Tomáš – Šumava Hotel *** Plná penze 17.-19.8. 6 6 400,-
Hotel Svatý Tomáš – Šumava Hotel *** Plná penze 17.-19.8. 12 4 400,-
Hotel Gendorf – Krkonoše Hotel *** Plná penze 24.-26.8. 12 3 920,-

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (2 noci), 2 x snídani, 2 x oběd, 2 x večeři a 20 hodin jazykové výuky. Hotel Svatý Tomáš má v ceně návštěvu wellness centra. Jednolůžkový pokoj je možné zajistit za příplatek. Doprava je vlastní a není zahrnuta v ceně pobytu. Bezplatné parkoviště u hotelu.

Více informací na http://www.londoninstitute.cz/


Jazykové školy v konkrétních městech hledejte zde:

Jazyková škola

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Brno

Jazyková škola Ostrava

Přidat komentář