Veselé Vánoce v různých jazycích

Do Vánoc zbývá již jen pár dní! Abyste se na Vánoce dobře připravili a mohli je tak slavit se svou rodinou a s přáteli z celého světa, proč se nenaučit popřát Veselé Vánoce v různých jazycích? Představte si to překvapení, když svým holandským obchodním partnerům popřejete „Vrolijk kerstfeest!“. Na co ještě čekáte? Obujte se do toho a s pomocí našeho videa se naučte říct Veselé Vánoce v němčině, španělštině, francouzštině, angličtině a dalších cizích jazycích.

 

Chcete se naučit jak správně napsat Veselé Vánoce v různých jazycích? Náš přehled Vám s tím pomůže. Pokud preferujete na míru napsané Vánoční přání, zkuste to sami! Tužku do ruky a naučte se psát Veselé Vánoce ve 14 různých jazycích!

ef-cl-tab

Chcete-li se zlepšit ve cizím jazyce, můžete snadno odcestovat až do 46 destinací po celém světe a vybírat ze 7 světových jazyků. EF Education First se více než 50 let specializuje na jazykové kurzy v zahraničí a dlouhodobé výměnné pobyty. Pro všechny věkové kategorie i jazykové úrovně. Chcete vycestovat? Tak to skočte po VÁNOČNÍ SLEVĚ 20% na pobyty v Anglii a New Yorku či 15% slevě do Miami a dalších destinací! Veselé Vánoce!

Přidat komentář