Veletrh práce Profesia Days 2013 v Praze

Hledáte práci? Přijďte ve dnech 23. a 24. října do pražských Letňan na veletrh práce Profesia Days. Poradí vám zde jak napsat životopis, jak hledat práci a nebo si promluvíte přímo s jednotlivými společnostmi, které hledají nové pracovní síly. Dozvíte se spoustu zajímavého i o jazykovém vzdělávání.

Poradenství pro všechny

97107686Na veletrhu si přijde na své každý zájemce o práci. Bude pro vás připraveno kariérní poradenství včetně rad, jak sestavit vhodný životopis. Často bývá první kontakt s budoucím zaměstnavatelem po emailu a reprezentuje vás právě životopis. Můžete se nechtěně dopustit několika chyb, které vás můžou stát vytoužené místo. Jak zvýšit svoje šance na získání práce se dozvíte na tématicky zaměřených přednáškách a desítkách workshopů.

Setkejte se tváří v tvář se zástupci firem

Veletrh ovšem není pouze o získání informací a poradenství, ale také o šanci se opravdu uchytit. Nejde o běžný veletrh kam si jen tak odskočíte. Vyplatí se na Profesia Days připravit. Vhodně se obléknout, projít si zaměstnavatele, kteří vás zajímají před samotnou návštěvou jejich stánku a vyrazit s dobrou náladou hledat práci. Musíte se umět prodat a zde k tomu budete mít ideální příležitost. Setkáte se osobně a bez stresu z pohovoru se zástupci předních společností, které nabízejí volná místa. A kdo ví, třeba právě vy jim přesně sednete do profilu budoucího zaměstnavatele.

Otestujte si jazykové a počítačové znalosti

166359390Jazyková škola Channel Crossings bude participovat na programu veletrhu Profesia Days 2013 jako jeho odborný garant. „Připravili jsme zajímavý program a moc se těšíme na návštěvníky veletrhu. Zajistili jsme pro ně testovací centrum, doprovodné vystoupení na hlavním pódiu, minilekce a soutěž,“ uvedla Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové agentury Channel Crossings.

V testovacím centru Channel Crossings budou moci zájemci zdarma zjistit úroveň komunikačních dovedností. Testování proběhne v šesti jazycích – angličtině, němčině, španělštině, italštině, francouzštině a češtině. „Spolu s výsledky testu získá účastník též slevový voucher v hodnotě 500,- Kč, který může využít na mezinárodní jazykovou zkoušku,“ dodává Eva Havránková.

Nově se také budou konat minilekce klasických jazyků jako je němčina, italština, francouzština a angličtina, a dále také exotičtějších jazyků – japonštiny, švédštiny, holandštiny, turečtiny a čínštiny. Každý si tak může pohodlně vyzkoušet, zda mu jazyk vyhovuje. Channel Crossings je zároveň jedním z dárců hodnotných cen, které mohou vyhrát účastníci veletrhu. Výherci se mohou těšit na dárkové certifikáty na jazykové kurzy pro veřejnost, jazykové audity a také na hlavní cenu, kterou je pobyt na jazykové škole ve Velké Británii.

Veletrh pořádá pracovní portál Profesia.  Třetí ročník mezinárodního veletrhu práce Profesia days 2013 proběhne 23. a 24. října 2013 na Výstavišti v Praze – Letňanech. Vstup na veletrh je zdarma. Více informací naleznete zde.

 

 

 

Přidat komentář