Veletrh Lingua Show 2013

Přijďte na jedinečný mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh, který zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového vzdělávání a celoživotního vzdělávání. Získáte důležité informace o studiu a práci v zahraničí, jazykových kurzech a pobytech, jazykových zkouškách, mezinárodních výměnných programech, cizojazyčných publikacích a nejnovějších výukových materiálech, e-learningu a dalších produktech a službách spojených se vzděláváním.

Vzdělávání a doprovodný program

V letošním ročníku veletrhu bude názvem EDUCA EXPO věnována velká pozornost problematice celoživotního vzdělávání dospělých, rekvalifikačním a profesním kurzům, vzdělávání managementu firem, komunikačním a „soft“ dovednostem. Vystavovatele budou nabízet také speciální flexibilní podnikové kurzy přímo na míru firemním zákazníkům.

Důležitou součástí veletrhu je rozsáhlý doprovodný program atraktivní pro širokou veřejnost, vystavovatele i jazykové profesionály. Přednášky, workshopy a malé jazykové kurzy, které proběhnou během dvou veletržních dnů, poskytnou návštěvníkům další příležitost k seznámení se s nejrůznějšími výukovými programy a rozmanitými jazyky i kulturami.

Otestujte si své znalosti a získejte slevu na zkoušku!

Jazyková škola Channel Crossings bude participovat na hlavním i doprovodném programu veletrhu Lingua Show jako odborný garant. „Připravili jsme zajímavý program a moc se těšíme na návštěvníky veletrhu. Zajistili jsme pro ně testovací centrum, demolekce i další aktivity na našem stánku,“ uvedla Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové školy Channel Crossings.

V testovacím centru jazykové školy budou moci zájemci zdarma zjistit úroveň svých jazykových dovedností. Testování proběhne v šesti jazycích – angličtině, němčině, španělštině, italštině,   francouzštině a češtině. „Spolu s výsledky testu získá účastník též slevu 500 korun na mezinárodní jazykovou zkoušku,“ dodává Eva Havránková.

LINGUA SHOW

Praha – Holešovice

14. – 15. března 2013

www.linguashow.cz 

Zdroj: web pořadatele, TZ Channel Crossings

 

Přidat komentář