Užitečné informace o vzdělání, práci i cestování

Magazín Praktický život poskytuje spolehlivé informace, nápady i návody a to nejen pro pracující, ale i pro studenty. Ty z vás, které baví cestování a rádi byste ho spojili s výukou jazyků, jistě zaujmou články jak sloučit dovolenou na Maltě s kurzem angličtiny nebo jak si kvalitně a podle čeho jazykový kurz vybrat.

Magazín Praktický život

Nevíte jak vybrat správnou školu, jak připravit dítě na nástup do školky, jaké počítačové hry jsou vhodné pro děti nebo jestli je menší kolektiv na učení pro vaše dítě to nejlepší? To vše a mnohem více najdete na stránkách magazínu Praktický život.

Zaměstnaní čtenáři nebo studenti, kteří se teprve do zaměstnání chystají, zajisté ocení články s tématem práce. Rubrika zaměstnání radí, jak napsat správně životopis aby na první pohled zaujal zaměstnance, jak se připravit na výběrové řízení a na pracovní pohovor, jak být dobrým šéfem nebo jak získat práci au-pair najdete v online magazínu www.prakticky-zivot.cz. Rubrika vzdělání v našem magazínu myslí i na vaše nejmenší a proto přináší praktické rady a informace, které vám rodičům budou zajisté užitečné.

Rozsáhlá rubrika cestování přináší články o vzdálenějších i blízkých destinací, ale i z koutů naší republiky. Pokud nevíte, kam v létě na dovolenou, přečtěte si a inspirujte se v článcích Za krásami ostrova Mallorca, proč navštívit ostrov Ibiza nebo jaké kouzlo přináší město Monako. Pokud toužíte po vzdálenějších zemí, i v naší rubrice najdete články o Novém Zélandu nebo proč se jet podívat do New Yorku. Ti z vás, kteří raději poznávají krásy naší země, si rádi přečtou články Za krásami Českého Krumlova, o zámku Hluboká nebo článek Na kole Šumavou.

Navštivte stránky www.prakticky-zivot.cz a dozvíte se víc!

 

Zdroj: Nazkušenou.cz

Přidat komentář