Učte se jinak, než jak to znáte ze školních lavic

I student v prvním semestru už dnes ví, že samotný diplom mu dobré místo hned po škole nezajistí. Zvláště v době, kdy statistiky nezaměstnaných absolventů stále jen vzrůstají. Proto je potřeba nesedět během studia na zadku a aktivně se vzdělávat, rozvíjet, navazovat kontakty a získávat praktické zkušenosti. K tomu vám pomůže Youth to Business.

Samozřejmě se to snadno řekne, jenže kde je možné tento vzácný sociální kapitál načerpat? Nabízejí se různé pracovní veletrhy, jako jsou například Career Days nebo specializované přednášky a vzdělávací akce, jako je například seminář Inspirativní vedení společnosti Telefónica. Pokud chcete vystoupit z davu a něco udělat pro svou budoucnost, neváhejte. Youth to Business je to pro vás! Tento nevšední projekt kombinuje možnost seznámit se se zástupci budoucích zaměstnavatelů i příležitost obohatit se na workshopech a přednáškách.

3-1024x683Přihlašte se a rozšíříte si obzory!

Dubnové Youth To Business budou opravdu nabité. Vedoucí osobnosti firem Delloite, ČSOB nebo KMPG se podělí o své znalosti a zkušenosti v oblasti vyjednávacích dovedností, správné a účinné argumentace nebo krizové komunikace. Na praktických workshopech se studenti budou moct například vyzkoušet, jak se rozpoznat manipulaci a jak se jí ubránit nebo jak „prodat“ svoje dovednosti.

Akce se koná 25. 4. v Rajské budově VŠE, registrace budou otevřené od 12. 4. Neváhejte se přihlásit. V přednáškových sálech se sice dozvíte například to, jak se pohybují křivky nabídky a poptávky, nebo to, jaké teorie popisují fungování médií, ale pořád platí, že vlastní zkušenost je nejlepší učitelka. Nejvíce znalostí si odnesete z něčeho, co si můžete sami na vlastní oči ověřit a vlastníma rukama osahat.

Více informací na webových stránkách nebo na facebookových stránkách. Těšíme se na vás!

Přidat komentář