Učte se jazyky s jazykovou školou PRESTO

Chystáte se na dovolenou a nevíte, jak si tam objednat jídlo? Anebo byste si rádi polechtali ego a pochlubili se novými jazykovými znalostmi? Jazyková škola PRESTO přeje dovolenkářům i pilným včelkám a na prázdniny připravila intenzivní jazykové kurzy. Těm, kteří nebudou moci rozšířit řady vysokoškoláků, nabízí kvalitní a efektivní pomaturitní studium.

Letní intenzivní jazykové kurzy

Letní jazykové kurzy jsou určeny pro všechny, kdo chtějí nebo potřebují proniknout do jazykových záhad a zákonitostí. Na výběr máte ze čtyř světových jazyků – angličtiny, němčiny, francouzštiny či španělštiny.

Začátečníci získají v krátké době základní znalosti cizího jazyka, které budou umět následně využít v běžných komunikativních situacích. Pokročilí si své znalosti opráší a upevní a své komunikativní dovednosti si vylepší a vybrousí.

Angličtina pro práci

Potřebujete angličtinu v práci, ale během roku nemáte čas chodit do kurzu? Pak právě pro vás připravila jazyková škola PRESTO anglický intenzivní kurz Business Skills. Během jednoho týdne se naučíte, jak v angličtině vést obchodní schůzky, jak efektivně vyjednávat, jak psát anglické e-maily či telefonovat se zahraničním klientem.

Rozšíříte si své jazykové kompetence, získáte novou slovní zásobu a naučíte se ji efektivně využívat v každodenní komunikaci pracovního procesu.

Pomaturitní studium nad zlato

Ač vám to může připadat zvláštní, i nepřijetí na vysokou školu je k něčemu dobré. Zamítavý dopis z vysoké školy vám totiž dává šanci naučit se pořádně cizí jazyk.

Na střední škole jste měli jazyk pár hodin týdně. Jakmile začnete pracovat, máte možnost přihlásit se do nějakého kurzu, ale častěji než jednou či dvakrát týdně výuku mít nebudete a učit se doma… však to známe. Samostudium je velmi náročné a ve většině případů skončí dříve než začalo. 

pomaturitním studiu se budete cizí jazyk učit 20 hodin týdně, celý školní rok. Za tuto dobu se zlepšíte až o dvě jazykové úrovně. Otevře se vám cesta k úspěšnému složení jazykové zkoušky a získání mezinárodně uznávaného certifikátu. Na konci roku dostanete osvědčení o absolvování kurzu platné v rámci celé Evropské unie.

Nově nabyté znalosti si můžete ověřit i složením mezinárodní jazykové zkoušky. Studenti jazykové školy PRESTO mají vysokou úspěšnost u zkoušek PET, FCE i ZD, a proto se zkoušek nemusíte bát – budete perfektně připraveni.

Náplň pomaturitního studia

Ve školním roce 2008/2009 můžete v pomaturitním studiu jazykové školy PRESTO studovat buď samostatnou angličtinu (20 vyučovacích hodin týdně), nebo angličtinu v kombinaci s němčinou, francouzštinou či španělštinou (10 vyučovacích hodin angličtiny + 10 vyučovacích hodin druhého cizího jazyka).

Za jeden školní rok se naučíte v cizím jazyce plynule konverzovat, porozumíte mluvenému slovu, zdokonalíte se v psaném projevu, získáte základní znalosti obchodního jazyka a seznámíte se s reáliemi cizí země.

Jazyková škola PRESTO nabízí pro své budoucí studenty ukázkovou hodinu pomaturitního studia zdarma 10.6. v 18:45 – nezapomeňte si včas rezervovat místo (tel. 225 000 666)!

Vyučovat vás budou vysokoškolsky vzdělaní čeští lektoři a zkušení rodilí mluvčí.

Přihlaste se první a ušetříte!

Prvních 10 studentů pomaturitního studia navíc získá výukové materiály v hodnotě bezmála 1.000 Kč zcela ZDARMA.

Pár pozitivních „P“ pro PRESTO

  1. Profesionální lektoři
  2. Preference kvalitní metodiky a výuky, co má spád
  3. Plné reflektování studijních cílů studentů 
  4. Precizní rozřazení studentů do skupin podle jazykové úrovně
  5. Příprava na mezinárodně uznávané zkoušky
  6. Pravidelné ověřování pokroku a kvality výuky
  7. Přístup k internetu – v učebnách bezplatný WiFi přístup
  8. Poradenské služby v oblasti cizích jazyků zdarma
  9. Příspěvek na nákup veškerých anglických učebnic či literatury – po předložení průkazky jazykové školy PRESTO máte 10% slevu v knihkupectví Big Ben Bookshop
  10. Prostory v centru Prahy nabízí nadstandardní komfort

Kontakty:


JAZYKOVÁ ŠKOLA PRESTO

Na Příkopě 31
110 00 Praha 1

palác BROADWAY
tel.: +420 225 000 666
skola@presto.cz

Přidat komentář