TOEFL: seminář pro učitele

Učitelé připravující na zkoušku TOEFL mají od začátku dubna možnost absolvovat bezplatné webové semináře tzv. webináře. Americká testovací organizace ETS, která zkoušku TOEFL pořádá, se zároveň zaměřila na organizaci webinářů i pro školy, které využívají výsledné skóre z TOEFL (tj. např. při přijímacím řízení do programů v angličtině.

Podpora pro učitele a uživatele skóre

Kromě podpory webinářů si mohou učitelé (a uživatelé TOEFL skóre) stáhnout další bezplatné materiály jako jsou průvodce zkouškou a registrační procedurou, seznam testovacích center a míst uznávajících skóre TOEFL.

Webináře

Webový seminář=webinář umožňuje interaktivních způsobem se zapojit do probíraného tématu. Webináře vedou zkušení odborníci z organizace ETS, a forma provedení umožňuje klást v průběhu dotazy.

Učitelé v rámci "výuky" probírají 4 základní dovednosti (poslech, čtení, psaní a mluvení), součástí je i příprava pro práci se studenty různých úrovní znalostí tak, aby se zvýšila jejich šance na dobré výsledky u zkoušky TOEFL.

Nejbližší termíny konání webinářů naleznete na internetové adrese organizace ETS.  

Článek byl vypracován na základě informací Komise J.W. Fullbrighta.
Pro přípravu na  zkoušku TOEFL zkuste stránku Angličtina OnLine, kde najdete i učebnice angličtiny.

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Přidat komentář