Tištěný Průvodce světem jazyků

Naše redakce mívá dvakrát ročně tiskem zrozené dítko. Jmenuje se Průvodce světem jazyků: Jazyky. Studium.Práce a jeho čas opět nadešel. Nemusíte ho naštěstí hledat nikde daleko, můžete se na něj podívat přímo teď a tady. 

Tento náš malý časopis vychází ve dvou variantách – pro Prahu a pro Brno a rádi bychom, aby se pro vás stal opravdovým průvodcem po světě cizích jazyků.

Co v něm tentokrát naleznete?

Pro studenty informace o jazykových školách, dobré rady pro studium cizího jazyka a na prázdniny tip pro vrácení daní při práci v zahraničí.

Pro firmy článek o specifikách firemních kurzů a novinkách ve výuce, pro všechny čtenáře informace o jazykových zkouškách (i o té nejžádanější – FCE), tip jak si vybrat úrověň jazykové zkoušky dle správné úrovně a mnoho dalšího.

Mezi standardní a oblíbenou část už patří přehledný adresář jazykových škol a agentur s podrobnými informacemi o nich a o jejich kurzech.

Kde ho najdete?

Kromě novinových stránků PNS a Mediaprint, stojánků Boomerang Média a distribučních míst Houser, ho naleznete i v kavárnách, restauracích a knihovnách, nákupních centrech a klubech. Spolupracujeme také se středními a vysokými školami, kolejemi, menzami a veletrhy (např. INVEX, Expo-Lingua, MSV).

V elektronické podobě si Průvodce pro Prahu i pro Brno na rok 2006 můžete jako PDF stáhnout také ZDE.

Děkujeme také všem jazykovým školám, které podpořily toto vydání. Jsme přesvědčeni, že jejich vstřícnost a pozitivní přístup se odráží i v jejich výuce a přístupu ke studentům.

Přejeme všem příjemné čtení, a pokud máte nějaké náměty či dotazy, pište na adresu redakce@jazyky.com

Objednávky na výtisky Průvodce Jazyky.Studium.Práce přijímáme na naší adrese: gdi,s.r.o., Kopečná 20, Brno nebo e-mailem: pruvodce@jazyky.com.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady francouzština, překlad ruština, překlad angličtina a překlady z němčiny.

Přidat komentář