The Prague Post – týdeník v angličtině

Již od roku 1991 přináší The Prague Post, týdeník v anglickém jazyce,  kvalitní nezávislé zpravodajství a analýzy ze všech oblastí života v České republice. Vedle pravidelných informací z oblasti zpravodajství a ekonomiky je součástí The Prague Post také kulturní příloha Night & Day s recenzemi filmů, koncertů, restaurací atd. 

The Prague Post je důležitým zdrojem informací nejen pro zahraniční občany žijící v Česku, ale i pro rostoucí počet českých čtenářů, které zajímá pohled na domácí události očima mezinárodních novinářů.

Pro studenty angličtiny je pak Prague Post výbornou pomůckou k doplnění znalostí a procvičení jazyka. Studentské předplatné nabízíme s 25% slevou.

Pro své čtenáře Prague Post nabízí možnost objednání cenově zvýhodněného předplatného. Předplatné lze objednat za cenu od 500 Kč na 13, 52 nebo 104 týdnů s dodávkou až do domu. Bližší informace s aktuální nabídkou slev jsou na adrese: www.praguepost.com/shop/subscribe.The Prague Post vychází každou středu a je v prodeji na novinových stáncích a trafikách po celé České republice.

Kontakt:

Eva Brejlová, Subscription & Distribution Manager,

tel.: +420 296 334 416

e-mail: ebrejlova@praguepost.com

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do angličtiny, překlady do ruštiny, překlad do němčiny a překlady ceník.

Přidat komentář