The Language House = kvalitní lektoři

Dobrou jazykovou školu poznáte podle lektorů školy. Kvalitní „jazykovka“ o své lektory pečuje, učitelé jsou stabilní součástí týmu a škola se věnuje jejich dalšímu vzdělávání a školení. Studenti takové jazykové školy přicházejí hlavně na doporučení svých dobrých známých a mají jistotu, že je škola nezklame.

TEFL program pro lektory

Jazyková škola The Language House klade důraz na další vzdělávání svých učitelů, které si pečlivě vybírá. Organizuje pro ně vlastní intezivní program TEFL připravující lektory jazykově i pedagogicky na výuku angličtiny. Škola je zároveň členem Mezinárodní asociace učitelů angličtiny jako cizího jazyka Iatelf.

Zkoušky City & Guilds

Lektoři školy vyučují v přípravných kurzech na mezinárodně uznávané zkoušky City&Guilds, které v ČR zaštítilo Ministerstvo školství. Zkoušky jsou vhodné pro studenty všech úrovní – 6 stupňů dle Společného Evropského referenčního rámce pro jazyky. City & Guilds nabízejí možnosti zvolit test pouze z písemné nebo mluvené angličtiny. Mezi studenty je oblíbená i kombinovaná varianta, kdy uchazeč skládá zároveň zkoušku písemnou i mluvenou (IESOL a ISESOL).

Studium pro celou rodinu

V jazykové škole The Language House si vybere celá rodina:

Angličtina zdarma

Zaujala vás angličtina zdarma? Stačí vyplnit přihlášku v The Language House a složit zálohu 1400 Kč. Na konci kurzu (12 dní) dostanete zpět vložených 1200 Kč; 100 Kč za každou hodinu. Vaše jediné náklady tvoří 200 Kč, z nichž se hradí zápisné a administrativní poplatky.

S přihlášením neváhejte – nejbližší volný kurz začíná již 14.2.

Pomaturitní studium v několika variantách

Jazyková škola The Language House pamatuje i na středoškoláky, kteří si po maturitě chtějí upevnit a zlepšit své znalosti jazyka. Kvalitní lektory tak potkáte i v hodinách jednoletého intenzivního kurzu, na který se samozřejmě vztahují výhody řádného denního studia.

Teambuilding na lodi

Kromě klasických semestrálních či intezivních kurzů nabízí The Language House firemní výuku angličtiny na jachtě. Naučíte se i základům jachtaření a upevní se firemní duch ve vaší společnosti. Výuka je rozdělena do dvou bloků, z nichž jeden se odehrává v Praze (anglická příprava) a druhý je umístěn do Chorvatska, kde se teoretické znalosti radikálně dostávají do praxe.

13 jazyků

S The Language House můžete studovat nejen angličtinu. Škola nabízí výuku 13-ti jazyků a „třináctka“ v tomto případě rozhodně není nešťastným číslem. Kromě hlavních světových jazyků si v The Language House vyberete i v kurzech ruštiny, čínštiny, japonštiny, arabštiny a dokonce češtiny pro cizince.

Pro více informací navštivte internetové stránky jazykové školy The Language House. A nezapomeňte: Výuka v letním semestru začíná již 18.2. Přihlašte se včas!

Kontakty:

The Language House
Škrétova 8,
120 00 – Praha 2
tel., fax: +420 224 231 211
e-mail: info@thelanguagehouse.cz
www.thelanguagehouse.cz

 

 

Přidat komentář