Teď němčina, v budoucnosti náskok

Němčina se opět dostává na výsluní žádanosti jazykových znalostí ve studiu i v zaměstnání. Pokud hledáte studium němčiny v Brně, hledejte takovou školu, která Vám nabídne kvalitní zázemí, zajímavý program, moderní výuku a možnost zahraniční spolupráce. Taková je mezinárodní škola Österreich Institut Brno, která aktuálně otevírá své pomaturitní kurzy.

Nejúčinnější formou studia cizích jazyků je denní pomaturitní studium, kdy je student obklopen studovaným jazykem a je nucen ho používat každý den. Studenti pomaturitních kurzů dělají největší pokroky a tím zvyšují svou kvalifikaci či mají možnost následně studovat na zahraniční univerzitě. Proto i jazyková škola Österreich Institut Brno otevírá tento rok opět oblíbené pomaturitní studium němčiny.

Jak se studuje po maturitě na Österreich Institutu Brno

Začíná se hned 1. září a bude vás čekat celých 750 hodin studia! Pomaturitní denní studium Österreich Institutu Brno je zařazeno ve vyhlášce MŠMT č.322/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů, což znamená, že pokud se do pomaturitního studia přihlašujete v roce, kdy jste vykonali svou první maturitní zkoušku, nepřicházíte o status studenta.

Na Österreich Institutu Brno vyučují němčinu podle nejnovějších studijních metod, takže nudit se určitě nebudete. Setkáte se s novými, zajímavými lidmi, čeká vás celá řada mimoškolních akcí. Příjemnou atmosféru pestré výuky na Österreich Institutu Brno doplňují zajímavé a aktuální učební materiály, motivovaný tým českých i zahraničních lektorů a zázemí, které může nabídnout jen mezinárodní kulturní instituce.

Během svého studia máte možnost stále sledovat svůj studijní pokrok, tedy zažít pocit úspěchu, který je při učení velmi důležitý.

Pomaturitní studium je zábava

K výuce na Österreich Institutu Brno patří také doplňkový program, jako jsou exkurze do rakouských institucí s možností využít své znalosti němčiny v reálné životní situaci. V květnu se koná exkurze do Vídně, čekají vás výstavy, autorská čtení rakouských autorů a mnoho dalších zajímavých aktivit. Österreich Institut Brno totiž není pouze jazykovou školou, ale i mezinárodní kulturní institucí s rakouským zázemím.

Příprava na mezinárodní jazykové zkoušky

Součástí výuky je i příprava na mezinárodní zkoušky z němčiny ÖSD či na přijímací zkoušky ke studiu germanistiky. Díky mezinárodní zkoušce se můžete snadno přihlásit také ke studiu na univerzity v německy hovořících zemích.

Němčinu je nejdůležitější umět používat

Österreich Institut Brno klade ve své výuce důraz hlavně na praktické využití jazykových znalostí. Na Österreich Institutu Brno se němčinu v německy hovořícím prostředí nejen naučíte, ale také ji i vyzkoušíte při různých kulturních akcích, kde je vždy možnost komunikovat s rodilými mluvčími. Více se o akcích dozvíte na webových stránkách www.oei.cz.

Jak se registrovat?

Zaregistrujte se po internetu nebo se zastavte přímo v Österreich Institutu Brno. Veškeré další informace hledejte na www.oei.cz nebo telefonujte +420/549241991.

Zastavte se v Österreich Institutu Brno a přesvědčte se, že němčina může být (vý)-hrou!

Österreich Institut Brno s.r.o.
Moravské náměstí 15
602 00 Brno
Tel: +420/549241991 
Fax: +420/549241998
www.oei.cz
Email: oei@oei.cz

po-pá 10.00-13.00 a 14.00-17.30

 

 

Přidat komentář