Svět máte na dosah… Ale neumí česky!

Není už na čase začít skutečně mluvit cizím jazykem a to způsobem, za který se nebudete stydět? Naučit se to, je mnohem efektivnější a snazší, než si myslíte, pokud se zapojíte do kurzů pod vedením skutečně kvalitních, profesionálních a motivujících českých i zahraničních lektorů, s kterými Vás bude výuka bavit. Právě takoví se Vás ujmou v jazykové škole BOHEMIA INSTITUT, která na Praze 10 bude realizovat již svoji 28 sezonu.

Slevová akce „Clever September“ pro pomaturitní jazykové studium angličtiny, němčiny, španělštiny nebo francouzštiny

Jazykové dovednosti jsou nejvíce podceňovaným klíčem k úspěchu a to především u mladé generace- absolventů středních a vysokých škol. Nedostali jste se na vaši vysněnou VŠ a přemýšlíte, co s volným rokem? Nejhorší volbou je studium náhradního oboru, který Vás nezajímá. Místo toho využijte rok efektivně s jasným cílem a to i se zachováním statutu studenta! Prožijete bezvadný rok zaměřený na studium jazyků (možno studovat 1 až 3 jazyky), garantujeme pokrok o 2 a více jazykových úrovní, s českými i zahraničními lektory se budete potkávat nejen ve škole, ale i na dalších akcích, jazyky Vás skutečně začnou bavit… Nikdy v budoucnu nebudete mít již takovou šanci se do studia jazyků ponořit bez zatížení dalšími povinnostmi.
Nebo jste manažer, podnikatel, technický profesionál s volnějším časovým plánem a nebo třeba i maminka na mateřské dovolené a potřebujete jazyky skutečně ovládat ? Pak i vy můžete zvolit tento denní intenzivní program s intenzitou 6 – 20 vyuč. hod. týdně. Nepropásněte akci „Clever September“ s velkými slevami – sledujte www.bi.cz!

Nyní zahájeny registrace do všech jazykových kurzů a vzdělávacích programů od září/října

Otevíráme semestrální i celoroční kurzy všech standardních jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, čeština pro cizince) v různých pokročilostech, také zaměřené jako přípravné k mezinárodním zkouškám. V rámci individuálních a firemních kurzů zajišťujeme výuku i méně frekventovaných jazyků (čínština, nizozemština, arabština,…), kurzy obecného ale i obchodního nebo profesního jazyka.

Už máte mezinárodní jazykovou zkoušku? Testování s výjimečnými podmínkami!

Možná je to ta poslední „vada na kráse“ Vašeho životopisu a překážka k získání zajímavého pracovního místa nebo studia dle Vašich představ ať již doma či v zahraničí.
BOHEMIA INSTITUT je akreditovaným testovacím centrem světově nejrozšířenějších mezinárodních jazykových zkoušek z angličtiny či francouzštiny: TOEIC, TOEIC Bridge (varianta pro začínající angličtináře), TOEFL ITP případně TFI (francouzština).
Výhodou je především jejich multiúrovňová varianta (testy nelze nesložit – vždy uspějete – je stanovena Vaše konkrétní úroveň), pokud jste s výsledkem spokojeni, teprve následně si můžete doobjednat tištěný certifikát a detailní rozbor Vašich znalostí. Realizace v BOHEMIA INSTITUTU probíhá za velmi výhodných podmínek již od 1490,-Kč pro zájemce z veřejnosti, pro naše účastníky kurzů ještě výhodněji! Máme variantu testování i pro mladší a starší děti – TOEFL Junior a TOEFL Primary.
A komu nevyhovuje skupinový termín a potřebuje zkoušku rychleji může si objednat i privátní zkouškový termín s vyhodnocením během několika dnů.

BOHEMIA INSTITUT…..Vaše škola pro život….již 28 let mluvíme společnou řečí

Přidat komentář