Studujte jazyky v práci!

Studovali jste jazyky ve škole, ale v práci na ně není čas? Chcete chodit do docházkových kurzů, ale prostě není čas ani síla? Zkuste firemní jazykové kurzy, které probíhají v pracovní době.

Zvyšte svoji kvalifikaci a zlepšete si jazykové znalosti

147513067Docházkové kurzy se běžně konají v odpoledních nebo večerních hodinách s větší nebo menší skupinou studentů. V době studia to nemusí být velký problém, ale po osmi nebo i více hodinách v práci je velmi těžké se soustředit a učit se s chutí. Variantou jsou individuální kurzy, ty jsou ale finančně náročnější.

Firemní kurzy zajišťuje nejčastěji zaměstnavatel, který je také z části nebo plně hradí. Probíhají v pracovní době a jsou ve většině případů i specificky zaměřené. Mezi nejoblíbenější patří firemní jazykové kurzy angličtiny a firemní jazykové kurzy němčiny.

Učte se v práci

Firemní jazykové kurzy Praha a firemní jazykové kurzy Brno zajišťuje jazyková škola a lektor dochází přímo do kanceláře. Na začátku je stanoven určitý plán, podle kterého výuka probíhá. Lekce probíhají v malé skupince zaměstnanců, případně i individuálně. 

Firemní jazykové kurzy angličtiny v Praze a dalších měst naleznete na portálu Jazykovky.cz.

Tlacítko-do-článku-Jazykovky

 Kliknutím vyhledáte firemní kurzy!

 

 

 

Přidat komentář