Studujte jazyky individuálně

Soukromá neboli individuální výuka je jedna z oblíbených forem studia cizích jazyků. Lekce se liší od běžně vyučovaných docházkových kurzů. Existuje hned několik výhod a nevýhod této formy výuky.

Nemáte čas? Individuální výuka je pro vás to pravé

teamworkSoukromé lekce jsou určeny pro ty, kteří chtějí intenzivně posunout svoje znalosti dál, zaměřit se na specifickou přípravu, téma nebo cestu do zahraničí a v neposlední řadě také pro ty, kteří nemají na výuku dostatek času. Program, délku kurzu ale třeba i místo výuku lze domluvit dle individuálních potřeb každého žáka. Student má lektora po celou dobu lekce plně k dispozici a věnuje mu tak plnou pozornost.

Výhody soukromé výuky

  • výuku si můžete přizpůsobit obsahově i časově
  • výuka probíhá intenzivněji
  • můžete se učit kdekoliv (ve městě, doma, v přírodě)
  • můžete střídat více lektorů

Maximální nároky na studenta

Jazykové školy mají individuální kurzy angličtiny nebo soukromé lekce němčiny běžně v nabídce. Najít si můžete přímo soukromého lektora, který vyučuje jazyk ve svém volném čase a věnuje se pouze individuální výuce angličtiny v Praze a dalších městech. Velkou nevýhodou je jejich vyšší cena. Zároveň mnoho studentů hodnotí jako nevýhodu vysoký nárok na studenta. V lekci s více studenty je čas si chvilku odpočinout, nezařadit se aktivně do výuky, ale i soukromé lekce je pozornost žáka vyžadována celou dobu. To může být po náročném dni v práci velmi vysilující.

Nevýhody individuálního studia

  • vyšší cena
  • přijdete o kolektivní tvůrčí atmosféru
  • nemůžete se učit z chyb či dotazů druhých
  • dotazy spolužáků mohou být inspirující
  • menší motivace – kolektiv podněcuje zdravou soutěživost

Kde hledat individuální kurzy

160142097Vybírejte pečlivě kurzy, které chcete navštěvovat. Lektor vám musí co nejlépe sednout, musíte ho brát jako autoritu, ale zároveň vás musí motivovat a snažit se z vás dostat maximum. Pokud to bude možné trvejte na zkušební lekci, kdy nejen proberete vaše požadavky, ale uvidíte lektora přímo v akci.

Pohodlně naleznete kurzy na portálu Jazykovky.cz. Nemusíte hledat na jednotlivých portálech jazykových škol. Pečlivě hlídaná databáze na Jazykovky.cz vám poskytne širokou nabídku aktuálních kurzů včetně podrobností a důležitých detailů. Zkuste a uvidíte, že naleznete na Jazykovky.cz ten pravý kurz!

 

Přidat komentář