Studium v zahraničí s London Institute

Co mají společného lekce plavání na břehu, pořady o vaření v televizi či výuka cizího jazyka v české třídě? Slušný teoretický základ a do praktické dokonalosti daleko. Chcete-li opravdu vládnout jazykem, nezbývá, než skočit rovnýma nohama do cizojazyčných vod a doplavat na druhý břeh. I když to zpočátku půjde ztěžka, nakonec doplavete. A co víc, tato „plavecká“ zkušenost vám zůstane pod kůží.

Studujte, cestujte, bavte se

Jazyková agentura London Institute Praha ví, jak je v dnešní době znalost cizího jazyka důležitá. A že pouhá teoretická znalost již dávno nestačí. Dnes je potřeba v cizím jazyce komunikovat a hlavně myslet! Jazykové studium v zemi rodilých mluvčích je nejjednodušší cestou, jak se naučit jazyk opravdu dokonale. Proto London Institute vytvořil natolik rozmanitou nabídku, aby všichni měli možnost své jazykové znalosti zdokonalit.

Nejenže se vám jazyk zaryje pod kůži, ale navážete také nová a neobvyklá přátelství, na vlastní oči poznáte svět a cizí kulturu, osamostatníte se a rozšíříte si své životní obzory.

Zahraniční studium na míru

Díky mnohaletým zkušenostem s výukou cizích jazyků se London Institute přesvědčil, že kolik klientů, tolik chutí. Každý klient má své osobní a profesní důvody, proč se cizí jazyk učit, každý má jiné potřeby, jiné časové a finanční možnosti, jiné životní zkušenosti a jiné tempo a styl učení. A proto jazyková agentura připravuje každému studium na míru.

Nejdůležitější roli ve výběru vhodného zahraničního jazykového pobytu hraje pro ni kvalita výuky a služeb. Vy jen sdělíte své požadavky a představy o jazykovém kurzu a London Institute vám ušije kurz přímo na tělo. 

Angličtinu můžete studovat ve Velké Británii, Irsku, Austrálii, na Maltě či Novém Zélandu, němčinu v Německu, italštinu v Itálii, španělštinu ve Španělsku a francouzštinu ve Francii.

Anglické prázdniny pro děti a studenty

Samozřejmou součástí nabídky zahraničních jazykových kurzů jsou letní prázdninové kurzy angličtiny. Tyto kurzy jsou určeny studentům ve věku 9 – 17 let, kteří si chtějí zdokonalit své jazykové znalosti a zažít neuvěřitelné prázdniny ve Velké Británii či na Maltě. Výuka anglického jazyka je spojena s různými aktivitami, kulturním a sportovním programem. Společné aktivity slouží především k překonání bariér, procvičení angličtiny a upevňování přátelských vztahů.

Manažerské jazykové pobyty

Jazykové manažerské kurzy v zahraničí jsou vytvořeny pro klíčové pracovníky společností a specialisty. Zaměřují se na tvorbu strategií, expertní zvládnutí zvolených oblastí, obchodní terminologii, komunikační schopnosti, vyjednávání či prezentace. 

Tato forma studia vám umožní proniknout do anglické kultury společně s jazykovým kurzem nejvyšší kvality. Manažerské kurzy umožňují maximální využití času, který studiu věnujete. Výuka probíhá ve velmi malých skupinách případně v různých kombinacích s individuální výukou. 

London Institute také pořádá kurzy se specializací, a to v oborech finančnictví, politika, telekomunikace, pojišťovnictví a personalistika.

Tyto kurzy jsou věnované problematice určité profese a přizpůsobují se požadavkům klienta, který si díky nim zdokonalí svou plynulost, přesnost a jistotu při komunikaci a rozšíří si slovní zásobu vztahující se k danému oboru.

Pro ty, kteří chtějí studium jazyka opravdu zintenzivnit a navíc poznat kulturu a běžný život v dané zemi, připravila London Institute výuku v rodině lektora. Díky tomu budete s angličtinou opravdu v těsném kontaktu.

Proč si vybrat studijní zahraniční pobyt u London Institute

– mnohaleté zkušenosti s výukou cizích jazyků
– víceúčelové vzdělání s maximálním využitím času stráveného studiem
– kvalitní výuka jazyků je zaměřena na potřeby studentů
– široká nabídka jazykových kurzů
– dynamický a neustále se zdokonalující pracovní tým

Kontakty:

London Institute Praha
Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel: +420 224 811 043 
www.londoninstitute.cz
info@londoninstitute.cz

Přidat komentář