Studium v Polyglotu – na jazyky efektivně!

Studovat cizí jazyky – nejlepší volba do budoucnosti!Znalost jednoho cizího jazyka je v dnešní době téměř samozřejmostí a znalost druhého obrovskou výhodou. Proto je důležité se studiu jazyků věnovat – třeba právě v Polyglotu, jazykové škole s dlouholetou tradicí v poskytování profesionálního a v mnoha směrech výjimečného jazykového vzdělávání.

Studuji v Polyglotu – mluvit budou všichni …

Existuje mnoho indicií, které vám snadno naznačí, zda se skutečně jedná o kvalitní školu či nikoli. První věcí, na kterou byste se měli při výběru zaměřit, je počet studentů ve třídě. V Polyglotu je to maximálně 8 studentů ve skupině, výjimečně u některých typů kurzů maximálně 10, což zcela jednoznačně naplňuje heslo: mluvit budou všichni…. Nesedíte v přeplněné třídě s desítkami dalších studentů a jste neustále nuceni ke komunikaci, k aktivnímu používání jazyka.

Studuji v Polyglotu – vím, co se naučím!

Druhá věc, která by vám neměla uniknout, jsou plány výuky, učebnice a další materiály, se kterými budete pracovat a vybavení samotné školy. V Polyglotu se dozvíte již při zápisu a následně od lektorů a metodiků školy, s jakou učebnicí budete pracovat, jaký jazykový plán budete plnit, jaká je vaše vstupní úroveň a kam po absolvování kurzu, samozřejmě při vaší píli a dobré docházce, dospějete.

Již na začátku studia zkušení lektoři určí co nejpřesněji vaši úroveň a zařadí vás do kurzu tak, aby pro vás byla výuka co největším přínosem.  V Polyglotu se vyučuje moderně, takže vedle učebnic a CD  se při výuce používají interaktivní tabule a multimédia -CD ROMy, DVD prezentace, internet, e-learning apod.

Studuji v Polyglotu – mám dobré učitele!

Třetí věc, která by vám při výběru školy neměla uniknout, je kvalitní učitelský a lektorský sbor. Lektoři s pedagogickými zkušenostmi a perfektní znalostí jazyka jsou pro dobrou výuku cizího jazyka základem. V Polyglotu procházejí přísným výběrovým řízením, u rodilých mluvčích se vyžadují specializované pedagogické zkoušky. Naši učitelé a lektoři navíc vůbec nezahálejí a během školního roku se dále vzdělávají, účastní se mnoha seminářů a školení, aby nové trendy a možnosti výuky předali i vám.

Studuji v Polyglotu – mám cíl a konkrétní výsledek!

Čtvrtá věc, které byste měli věnovat pozornost, je výsledek, kterého můžete po absolvování kurzu dosáhnout. Je jasné, že opět záleží jen a jen na vás a vašem přístupu ke studiu. Přesto, vyberte si školu, která vám stanoví jasný cíl a výsledek studia. Polyglot vede všechny studenty k tomu, aby na závěr studia uspěli v některé z mezinárodních zkoušek.

Protože jsme oficiálním akreditovaným centrem Pearson (byli jsme oceněni jako Centrum roku 2008 v ČR), není nic snazšího, než složit mezinárodně uznávanou zkoušku z angličtiny Pearson přímo na půdě Polyglotu. U ostatních jazyků vám pomůžeme s administrativou a dobře vás připravíme na mezinárodní zkoušky, které se obvykle skládají v příslušných jazykových institutech.

Studuji v Polyglotu – mám na výběr!

Možnost výběru jazyka je další důležité kritérium, které vám může pomoci při volbě vašeho studia. Na pobočkách Polyglotu v Praze, Brně, Plzni, Liberci, Českých Budějovicích a Jihlavě nabízíme na studium angličtiny, němčiny, češtiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny případně i dalších jazyků. Kurzy jsou standardně 2 x 2 vyučovací hodiny týdně, ale nabízíme i kurzy 1 x 2 hodiny týdně, nebo naopak intenzivnější kurzy 10 hodin týdně a pomaturitní studium – jednojazyčné nebo dvojjazyčné – v rozsahu 20 hodin týdně.

Budeme velmi rádi, pokud si vyberete Polyglot jako partnera a průvodce světem jazyků, kde mluví opravdu všichni. A i kdyby vaše kroky směřovaly jinam, věřte, že pokud budou mít jako hlavní náplň studium cizího jazyka, nebudou to kroky zbytečné.

Kontakty:

Polyglot
Mečislavova 8
Praha 4, 140 00
Tel: 241 740 566

E-mail: skola.praha@polyglot.cz
http://www.polyglot.cz

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do angličtiny, překlady do ruštiny, překlad do němčiny a překlady ceník.

Přidat komentář