Studium na Maltě v jazykové škole Inlingua Malta

Chcete vyrazit konečně studovat do zahraničí angličtinu? Máte rádi léto a chcete si užívat i zábavy? Vydejte se na jednu z nejoblíbenějších destinací pro studium v zahraničí. Navštivte Maltu!

Inlingua Malta – studium ve slunném ráji

6210723059_53f273bbbd_mJazyková škola nabízí celou řadu kurzů pro všechny věkové kategorie studentů, začít se učit angličtinu můžou i děti od 5 let. Kurzy General English 20/30 jsou zaměřeny na výuku angličtiny pro každodenní použití. Rozmluvíte se, dozvíte se několik zajímavých a nových informací a budete se skupinou lidí stejné jazykové úrovně. Maximální počet studentů ve třídách je 10. Vybrat si můžete z variant o 20 hodinách nebo 30 hodinách týdně.

Ideální pro studenty včetně přípravy na Cambridgské zkoušky

Chcete svoji angličtinu opravdu zdokonalit a posunou mnohem dále? Zvolte English Mini Group 20/30! Kurzy jsou individuálnější, bude vám věnováno více pozornosti a v uzavřenějším kolektivu se dočkáte jiné atmosféry. Kurzy opět probíhají v intenzitě 20 hodin nebo 30 hodin týdně.

Máte angličtinu na střední nebo vysoké škole a chcete se prokazovat svou jazykovou úrovní? Inlingua Malta je akreditovaným centrem Cambridge a zajišťuje přípravné kurzy na Cambridgské zkoušky ESOL, IELTS a TEOFL! V intenzivním kurzu během 8 týdnů proberete vše důležité k úspěšnému složení této zkoušky. Angličtinu se naučíte používat přirozeně v cizím prostředí a vše pro vás bude mnohem jednodušší.

Vyrazte studovat na Maltu i jako rodina

On vacationPokud nepatříte mezi školou povinné a angličtina slouží ke každodenní komunikaci v práci, spojte i vy dovolenou na Maltě se zlepšením svých jazykových dovedností! Inlingua Malta poskytuje kurzy obchodní angličtiny, které vás naučí efektivně komunikovat v obchodním prostředí.

Užít si zde můžete i jako rodina. Jazyková škola nabízí speciální programy pro rodiče s dětmi. Spojení výuky rodičů s dětmi je všemi velmi oblíbené, vy i dítě začínáte a končíte výuku ve stejnou dobu, učíte se ve stejné budově a každý má přesně takový kurz, který odpovídá jeho věku a znalostem. Vaše díte se učí s dětmi a vy máte klid se soustředit na své vlastní lekce.

Jazyková škola vám poskytne i ubytování

inlingua_020-w650Nebojte se vyrazit na Maltu rovnou na jazykový kurz! Jazyková škola vám nabízí hned 3 možnosti ubytování – Residenci, hotely a hostitelskou rodinu.

Residence se nachází 10 minut jízdy autobusem od místa výuky a nabízí studentům bezpečné a přátelské prostředí s ostatními studenty. Nachází se v centru St. Julians, situovaném v srdci zábavního centra Malty a je obklopeno obchody, bary, restauracemi, kavárnami, plážemi, komplexem kina a bowlingu. Ideálně tedy spojuje možnost efektivní výuky s následnými zábavnými večery s přáteli a místními lidmi.

Pokud chcete svůj maximální komfort a neutrální prostředí, zajistí vám jazyková škola ubytování od levných hotelů a penzionů, k prémiovému 5* ubytování a apartmány s vlastním stravováním dle vašeho výběru.

Poznejte život v maltské rodině

Užijte si svůj jazykový pobyt opravdu naplno a poznejte život v místní hostitelské rodině. Rodiny jsou speciálně vybírány pro příjemnou atmosféru v jejich domově, pohodlí a vysoký standard ubytování. Pro přesné ceny ubytování kontaktujte přímo jazykovou školu.

Nevíte jaký kurz je pro vás ten pravý? Vyberte si z balíčků služeb!

Valletta_1

Jazyková škola Inlingua Malta nabízí opravdu širokou škálu všech možných kurzů. Nevíte si rady, který je pro vás ten nejlepší? Ničeho se nebojte, jazyková škola myslí i na vás! Vytvořila tedy celou řadu balíčků pro všechny věkové kategorie. Tyto kompletní nabídky obsahují školné, učebnice, ubytování, aktivity a transfery. Prostě vše pro to, abyste si pobyt na tomto kouzelném ostrově co nejvíc užili!

Další informace o studiu v zahraničí:

Inlingua Malta

9, Guzi Fava Street, Off Bisazza Street

Malta

Tel: (356) 2010 2000

E-mail: info@inlinguamalta.cz

http://inlinguamalta.com/

 

 

Přidat komentář