Studium cizích jazyků prý není dřina v zahraničí!

Existuje mnoho možností, jak si zlepšit znalost cizích jazyků. Dle různých ohlasů na internetu se zdá, že nejefektivnější a bezesporu nejrychlejší je studium cizích jazyků v zahraničí.

„Jsem antitalent na jazyky, asi zůstanu u češtiny,“ je častou myšlenkou ve hlavách některých z Vás. Na internetu jsme svědky mnoha diskuzí o této problematice a například v jedné o tom, jak dlouho trvá naučit se cizí jazyk, to jakási antitalentka na studium cizích jazyků dokázala za pár měsíců a právě v zahraničí! Kromě zlepšení vašich jazykových dovedností také navíc v zahraničí získáte nové přátele, poznáte cizí kulturu a naberete spoustu užitečných zkušeností. Tak neváhejte a vydejte se do světa!

Potřebujete pro studium jazyků v zahraničí rady, informace?

Pracovníci agentury Studyline, kteří se specializující na zahraniční studium již mnoho let, Vám s hledáním té pravé školy, destinace a typu kurzu pomohou, a to s profesionálním přístupem. Studyline svým klientům zajišťuje dostupné jazykové kurzy v zahraničí pro každý typ studenta, či člověka, a to ve 20 zemích světa.

kamenyVyužít můžete: Austrálii a Nový Zéland, Velkou Británii, Irsko, Maltu, USA, Kanadu, Jihoafrickou republiku, Německo, Rakousko, Španělsko, Francii, Itálii, Rusko, Japonsko a další- nabídka destinací pro studium jazyků v zahraničí je tak opravdu rozsáhlá. „Za studiem angličtiny se nejčastěji jezdí do Austrálie, Velké Británie, USA a báječné dovolenkové destinace Malty. Délka studia je libovolná, můžete studovat dva týdny, zdokonalovat se v jazyce po celé léto nebo v průběhu roku i déle,“ říká koordinátorka jazykových kurzů v zahraničí Veronika Lebedová ze Studyline.

Pro studium jazyků v zahraničí si můžete vybrat mezi devíti jazykovými mutacemi a mnoha typy kurzů. Ty přesně sedí vašim dovednostem a jistě budou i Vašim představám. Na oficiálních stránkách agentury najdete formulář, který vám usnadní výběr jazykové školy v zahraničí. Variant výběru možností je ve formuláři mnoho.

Můžete si vybrat konkrétní zemi, město či typ kurzu. Agentura zajišťuje jazykové studium pro děti a mládež, dospělé, manažery, učitele ale i seniory! Studovat můžete ve skupinkách nebo též individuálně, intenzitu studia si volí každý sám. Mezi nejoblíbenější patří kurzy připravující účastníky na mezinárodní zkoušky, jako například FCE, CAE a CPE.

Studyline poskytuje kompletní servis zahrnující zajištění jazykového kurzu v zahraničí, ubytování v místě pobytu, dopravy, víz, cestovního pojištění a dalších doplňkových služeb. Třešničkou na dortu je ještě možnost si v některých destinacích přidat lekce golfu, tenisu, flamenga, vaření, umění nebo literatury.

Studovat střední školu v zahraničí je velmi přínosné

divkyPro studenty středních škol je tu možnost vyrazit studovat školu do ciziny. Program „rok na střední škole v zahraničí“ je určen studentům středních škol ve věku 13 až 18 let. Na škole můžete strávit trimestr, semestr nebo celý školní rok. Středoškolák může vybírat ze škol ve Spojených státech, Německu, Velké Británii, Irsku, Austrálii nebo Kanadě. Vybírat může též mezi státními a soukromými školami. Studium na střední škole v zahraničí je velkým přínosem především díky získání hlubších jazykových dovedností, které studenta připraví na pokračující studium na některé z prestižních lokálních či zahraničních univerzit.

V Austrálii studovat a pracovat nebylo nikdy jednodušší

Austrálie se v poslední době stala hojně vyhledávanou destinací mladých lidí. Velkým lákadlem je mimo jiné teplé klima, moře, exotika a přívětivost místních obyvatel. Studyline již 14 let pomáhá svým klientům do Austrálie vyjet studovat a pracovat a toto specifické a velmi příjemné prostředí si tak užít. Čtyři kanceláře má umístěné v Česku a čtyři v Austrálii.

divka_klokanKromě doporučení výběru práce a školy, vám ve Studyline pomohou se zařizováním letenky a víz. Se studiem v Austrálii byla spokojená i Barbora z Prahy, která si spolu se svými přáteli vybrala školu prostřednictvím agentury Studyline. Přijeli jsme studovat angličtinu v Austrálii na kvalitní školu a po pěti měsících se naučili mnohem více než za roky chození do jazykových škol doma. Škola se může pochlubit vynikajícími učiteli, pestrým doplňkovým programem a dobrým servisem pro studenty. V rámci akcí tzv. Boomerang Clubu jsme poznali Sydney a také si vyzkoušeli hru na hudební nástroj australských domorodců didgeridoo.“ Zajímá-li Vás Austrálie, zkušenosti ze studijního pobytu si přečtěte zde.

Není třeba se obávat kroku do neznáma. Pracovníci agentury Studyline vám pomohou se všemi kroky vyřizování pobytu: zajištění studia v Austrálii, vyřizování víz, zajištění ubytování a letenky včetně vyzvednutí na letišti. Opravdu servis od A do Z.

Agentura Studyline otevřela svoje kanceláře v Praze, Brně, Plzni a Liberci. Klienti pobývající v Austrálii mohou využít služeb partnerské agentury sídlící v Sydney, Perthu a Brisbane.

Studovat cizí jazyky v zahraničí není dřina, ale zábava!

Kontakty:

STUDYLINE Praha

Uhelný trh 9,
Praha 1
tel: 
224 233 428603 150 050
e-mail: praha@studyline.cz

STUDYLINE Brno
Peroutkova 5,
Brno
tel: 
542 215 542603 881 339
e-mail: brno@studyline.cz

STUDYLINE Plzeň
Rychtaříkova 1,
Plzeň – Slovany
tel: 
374 722 597737 848 151
e-mail: plzen@studyline.cz

STUDYLINE Liberec
Pražská 7/5,
Liberec 1
tel: 
480 002 345603 520 002
e-mail: liberec@studyline.cz

Přidat komentář