Španělština OnLine s novým obsahem a designem

Jazykový portál Španělština OnLine zaměřený na španělštinu se rozšiřuje! K oblíbeným jazykovým kurzům španělštiny, jazykovému rozcestníku a obchodu s jazykovými učebnicemi přibyly překlady španělštiny a tlumočení španělštiny. Vše rámuje nový uživatelsky přívětivější design jazykových stránek, který usnadní navigaci a orientaci na stránkách.

Španělština OnLine v novém

Hledáte jazykový kurz španělštiny v Praze, pomaturitní studium španělštiny v Brně či firemní jazykový kurz španělštiny? Tak tyhle všechny funkce již u Španělštiny OnLine znáte. Nově vám portál pomůže při hledání slov jako jsou např. překlady španělštiny, tlumočení španělštiny Brno, právní překlady španělštiny apod.).

Stručná navigace pro stránky spanelstina-on-line.cz

1) Kurzy španělštiny
Stránky Španělština OnLine čerpají z databáze jazykových škol a kurzů, takže na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy španělštiny.
Zde najdete vyhledávací okénko pro jazykový kurz angličtiny ve vašem
regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, jazykových škol vyučující španělštinu,studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty z španělštiny
Další možností je výběr záložky Zkoušky z španělštiny,
kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech
spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z
databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Překlady španělštiny
Horkou novinkou na všech jazykových „onlinech“ je záložka „překlady španělštiny“. Ve spolupráci s registrem překladatelů Tlumočení-Překlady.cz si tak můžete pohodlně přímo na stránkách najít překlady španělštiny, tlumočení do španělštiny, jazykové korektury španělštiny

Vyhledávaná klíčová slova:

  • a další…

 


překlady angličtiny

překlady němčiny

překlady francouzštiny

překlady španělštiny

překlady italštiny
překlady angličtiny překlady němčiny překlady francouzštiny překlady španělštiny překlady italštiny

 

4) Jazykový rozcestník
Pro
studenty španělštiny je velmi přínosnou a  zajímavou částí čtvrtá
záložka, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce španělštiny, studijní texty či materiály.

5) Učebnice – pomůcky
Pokud
k online materiálům využíváte také tištěné učebnice, audiovizuální
materiály, slovníky apod., využijte pátou záložku jazykových webů. Učebnice španělštiny, španělské slovníky, příprava ke zkouškám ze španělštiny – na vše u nás najdete odkazy na e-shopy, kde si určitě vyberete.

Ať již hledáte jazykové školy v Praze, překlady španělštiny či cokoliv ohledně španělštiny – jazykový portál Španělština OnLine je tady pro vás.

Portál Španělština OnLine má čtyři jazykové mutace Němčina OnLine, Francouzština OnLine, Angličtina OnLine a Italština OnLine.

Přidat komentář