Španělština na internetu zdarma

Na českém internetu byl spuštěn nový portál Španělština OnLine.
Naleznete zde rozcestník „španělština„, který známkuje dle kvality
dostupné informační zdroje. Sloganem stránek je „Španělština na
internetu zdarma
„. I klasická výuka španělštiny
je důležitou součástí portálu; naleznete zde kurzy španělštiny,
jazykové zkoušky ze španělštiny a další informace o studiu španělského
jazyka.

Španělština na jednom místě

Portál španělština on-line vám dá k dispozici přehled o všech internetových stránkách zaměřených na jazykové vzdělávání s důrazem na španělštinu. Rozcestník tematicky třídí informace a rozlišuje jejich studijní zaměření. Ulehčí vám tedy cestu zejména v případě, kdy hledáte konkrétní věc – např. maturitní otázky ze španělštiny či gramatická cvičení. Velkým kladem je ohodnocení stránek od jedné do desíti a několik doprovodných slov o funkci a zaměření portálu, na který vede dokaz. Dozvíte se tedy základní informace ještě dříve, než na samotný odkaz kliknete.

Co naleznete na stránkách spanelstina-on-line.cz?

1) Kurzy španělštiny

Na první záložce v horní části stránky naleznete možnost Kurzy španělštiny. Zde naleznete vyhledávací okénko pro jazykový kurz španělštiny ve vašem regionu. Proklikávat můžete mezi vyhledáváním jazykového kurzu, školy, studia v zahraničí či přímo zaslat poptávku více školám najednou. Je to hlavně díky svázání portálu s celostátní databází jazykových škol a kurzů www.Jazykovky.cz.

2) Zkoušky a jazykové certifikáty ze španělštiny

Další záložkou jsou Zkoušky ze španělštiny, kde se vám zobrazí informace o jazykových zkouškách a certifikátech spolu se základními informacemi o nich. Informace jsou čerpány z databáze www.JazykoveZkousky.cz.

3) Španělský rozcestník

Pro studenty španělštiny je velmi přínosnou a zajímavou částí třetí záložka Španělský rozcestník, obsahující odkazy na stránky ostatních portálů, nabízejících informace o studiu a výuce španlštiny, studijní texty či materiály.

Osnova v levé části obrazovky vám usnadní orientaci mezi jednotlivými tematicky rozdělenými stránkami rozcestníku:

Zdroje informací o španělštině

Máte také tip na zajímavé internetové stránky pro studium jazyků? Napište nám o něm! redakce@jazyky.com

Přidat komentář