Španělský klub

Pro všechny milovníky španělštiny, španělské kultury a samotného Španělska se od listopadu 2007 otevřela nová možnost, jak se setkávat s ostatními lidmi se stejnými zájmy. Španělský klub již tři měsíce funguje v Ústí nad Labem.

 

Ochutnávka Španělska na české půdě

Španělský klub vede pan Francisco Caballero z Malagy v prostorách Dominikánského kláštera v čajovně Young Tea. Vznik klubu umožnilo sdružení YMCA a navštívit ho mohou zájemci z řad široké veřejnosti. „Spanishfilové“ se scházejí každou středu od 18:30 do 20:00.

Nabídka programu

Pokud vás Španělský klub YMCA v Ústí nad Labem zaujal, tak si určitě nenechte ujít jeho návštěvu.

St 20. 2. Španělský film –  „LA MALA EDUCACION“ by Pedro Almodovar. Španělské drama s názvem: filmu Špatná výchova. Film je promítán v původním znění s českými titulky. Každý účastník tak má možnost se učit španělštinu i tímto způsobem.

St 27. 2. Volná španělská konverzace – „SPANISH LESSON FREE“ – na programu bude téma: sport a vše co s ním souvisí. Francisco bude učit náročná slovíčka o sportovním hrách a disciplínách.

St 5. 3. Španělská kultura a zvyky – „SPANISH CULTURE“ – tématem klubu bude promítání dokumentárního filmu o různých místech v Andalusii, spojené s výkladem rodáka z Malagy.

Španělský klub je realizován v rámci projektu Evropské dobrovolné služby.

Pro zájemce o studium španělštiny doporučujeme portál Španělština OnLine.

Potenciální studenti jazykové školy v Ústí nad Labem uvítají článek Výuka jazyků v Ústí nad Labem – přehled jazykových škol.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Jazykové školy Ústí nad Labem

Přidat komentář