Rozvažte si jazyk s jazykovou školou Noisis!

Jedenadvacet. Že už je to dávno, kdy vám tolik bylo? Nebo vám ještě pár let do tohoto věku chybí? Žádný problém. Jazyková škola NOISIS na váš věk nehledí a už v únoru zahajuje další semestrální kurzy angličtiny, němčiny a mnoha dalších jazyků, ze kterých si jistě vybere každý z vás. A kdy že přesně? No přece jednadvacátého!

Mlčeti Mluviti zlato

Výuka probíhá ve skupinkách, ve kterých jsou nejméně tři, maximálně však sedm studentů. Tím je omezena kapacita kurzů, na druhé straně je však zajištěn individuální přístup lektora ke každému studentovi. Výuka v malém kolektivu, kde se vyučující a studenti znají navzájem jménem, navíc navozuje přátelskou atmosféru a učení se stává efektivnější. Pro stres a obavu z toho, že se vám nepovede říct něco úplně správně, není jednoduše v kurzech NOISIS místo.

V jazykové škole NOISIS používají komunikativní metodu, takže vám odpadne zbytečné biflování gramatiky a slovíček. To, co se na hodině naučíte, budete v praxi umět použít.

Ach jo, ten budík už zase zvoní!

Nechce se vám brzy vstávat? Že musíte být dopoledne v práci? Že naopak pracujete večer a dopoledne máte volná? I s tím si NOISIS hravě poradí. Ve své nabídce má pro ranní ptáčata kurzy ranní a pro ty ostatní kurzy dopolední a odpolední. Pro ty, co mají volné večery, nabízí kurzy večerní.

Ti z vás, kteří potřebují pomoc s přípravou k maturitě nebo k úspěšnému složení mezinárodně uznávaných zkoušek, jsou u NOISIS na správné adrese. Na své si přijdou také ti, kteří se potřebují naučit obchodní jazyk i ti, kteří se chtějí zdokonalit v konverzaci. NOISIS ale nezapomíná ani na ty nejmladší. Nabídka kurzů pro děti a mládež je samozřejmostí.

Co třeba řečtina?

Pokud už umíte několik cizích řečí a chcete se naučit další, tentokrát nějakou exotičtější, NOISIS vás opět  nezklame. Ve své nabídce má NOISIS kurzy celkem 26 různých jazyků. Pokud se navíc rozhodnete přihlásit do více kurzů v jednom semestru, můžete využít výhodných slevových balíčků.

Pokročilý nebo pokročilejší?

Pokud si nejste jistí tím, na jakou úroveň kurzu byste se měli přihlásit, máte dvě možnosti: buď si můžete vyplnit test na webových stránkách nebo si sjednejte schůzku přímo s lektorem. Chcete se přece naučit mluvit cizí řečí. Nebojte se tedy začít tím, že použijete svou vlastní pro to, abyste si vybrali kurz, který vám bude sedět!

Vím, že vím

A co si z kurzů odnesete? Cílem NOISIS je v prvé řadě umožnit vám nabýt spoustu nových vědomostí a dobrý pocit ze sebe sama. Jako bonus pak na konci kurzu dostanete zdarma certifikát o dosažené jazykové úrovni v souladu s Evropským referenčním rámcem pro jazyky.  Vy sami si ale tím, co umíte, budete v té době i bez potvrzení stoprocentně jistí.

Kontakty:

Jazyková agentura Noisis s. r. o.
Bělehradská 79
120 00   Praha 2

Tel.: +420 603 758 630
        +420 246 031 693
E-mail: info@noisis.cz
Více informací najdete na stránkách jazykové agentury Noisis www.noisis.cz.

Přidat komentář