Reveal – životní šance pro každého

Končíte vysokou školu nebo máte čerstvě po závěrečných zkouškách a rádi byste zkusili chytit příležitost pěkně za pačesy? Reveal by L´Oréal je jedinečná šance pro všechny, kteří chtějí v životě něco dokázat. Třetí ročník soutěže má v roce 2012 svého vítěze.

Slavnostní udílení cen soutěže REVEAL proběhlo 12. listopadu 2012 v prostorách společnosti L´Oréal za účasti vítězů letošního i loňského kola a top managementu společnosti. Nejlepších výsledků dosáhlo pět studentů Vysoké školy ekonomické v Praze.

Přišel, zkusil a byl nejlepší

Výhru jsem vůbec nečekal. Chtěl jsem zjistit, jak jsem na tom z ekonomie. Soutěž mi navíc připadala jako dobrá příležitost kvůli pracovním nabídkám ve společnosti L´Oréal. Velmi rád bych zde totiž uplatnil své znalosti a schopnosti i v budoucnosti,“ sděluje své dojmy dvaadvacetiletý student Michal Gajdošech, který se stal absolutním vítězem třetího ročníku soutěže REVEAL. Podle jeho slov byla online hra vysoce zajímavá, zejména v částech, kdy docházelo k testování produktů a hlavnímu rozhodování.

Otevřou se vám velké možnosti

Odměnou pro výherce byly produktové balíčky značek Diesel, Giorgio Armani, L´Oréal Paris, Garnier nebo Vichy v celkové hodnotě od 3 000 do 20 000 korun, a to v závislosti na konečném umístění. Vybraní studenti obdrží pozvání na speciální assessment centrum, kde se budou moci ucházet o 4 pozice
do trainee programu a 9 pozic pro intership „stážistické programy“. Letos na podzim se exkluzivně pro úspěšné účastníky REVEALu otevře 5 pozic v marketingu, dvě ve financích, jedna v PR a jedna v HR. 

Překvapením pro nás byla vysoká míra zastoupení mužů mezi výherci. Po oficiální části setkání studenti velice živě a spontánně diskutovali o více než hodinu déle, než bylo plánováno“ zhodnotila včerejší setkání vítězů letošního ročníku Lucie Loukotová, Recruitment Manager. Výherci podle jejích slov projevili také enormní zájem o komunikaci s managementem společnosti z různých oblastí i bývalými účastníky Revealu, kteří ve společnosti dnes pracují.

REVEAL aneb simulace reálného života

Online hra REVEAL je určena studentům a čerstvým absolventům vysokých škol. Umožní jim zažít uvedení nového produktu od zrození nápadu až po uvedení na trh. Současně jim představí globální kulturu a způsob práce ve společnosti L´Oréal a pomůže jim s rozhodnutím, kam by měli profesně směřovat po ukončení studia. Letošního třetího ročníku se zúčastnilo téměř 800 studentů z 53 českých
a slovenských univerzit.

Více informací k celosvětové soutěži, včetně cen a termínů,
naleznete na stránkách.

Zdroj: Tisková zpráva L´Oréal

Přidat komentář