Rekord www.jazykovky.cz

Ke konci srpna zaznamenala nejrozsáhlejší internetová databáze
jazykových škol a kurzů na českém internetu – www.Jazykovky.cz rekordní
příliv návštěvníků za celých pět let existence portálu.

 

Data z www.Jazykovky.cz v srpnu využilo přes 40 000 zájemců (UIP) o jazykové studium, kteří hledali informace téměř na 200 000 stránkách (page views).

Denně tak hledalo svou jazykovou školu více než 1 000 budoucích studentů. Aktuálně je v databázi www.Jazykovky.cz  812 jazykových škol a 2937 kurzů.

Spokojenost uživatelů

Vysoký zájem o hledání kurzů v databázi na stránce www.Jazykovky.cz signalizuje přetrvávající spokojenost uživatelů se službami, které jim tato stránka poskytuje. Naleznou zde širokou nabídku jazykových škol a kurzů, mohou porovnávat jazykové školy mezi sebou nebo zadat vlastní „výběrové řízení“ na jazykový kurz dle individuálních kritérií.

Jazykové zkoušky a www.jazyky.com 

Mimořádný zájem čtenářů zaznamenávají také další portály, využívající databázi www.Jazykovky.cz: databáze jazykových zkoušek a mezinárodních jazykových certifikátů www.JazykoveZkousky.cz a odborný internetový časopis Jazyky.Studium.Práce – www.Jazyky.com.

Vydáváte také zajímavé tiskové zprávy? Pošlete nám je na email redakce@jazyky.com, uveřejníme je!
 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady angličtina, překlady italština, překlady do němčiny a překlad do ruštiny.

Přidat komentář