Reading the City

Britské centrum Knihovny města Ostravy pořádá ve dnech 7. března a 4. dubna interaktivní seminář s názvem Reading the City vedený v angličtině. Cílem akce je zmapovat život v moderním městě, jak je zpracován v různých literárních dílech současných britských spisovatelů.

Možnosti studia jazyků v Ostravě
Jazykové školy Ostrava Jazykové kurzy Ostrava Kurzy angličtiny Ostrava Kurzy němčiny Ostrava

Součástí akce bude například výtvarná dílna, práce s písničkou a příběhy konkrétních lidí hledajících ve městě nové možnosti.

První seminář dne 7.3.2007 povede Mgr. Michaela Čaňková, která studovala universitu v Kutztown v Pennsylvanii, je autorkou řady učebnic angličtiny pro střední školy a konzultantem British Council.Následující druhou část semináře dne 4.4.2007 povede Mgr. Lucie Podroužková Ph.D. vyučující na Masarykově univerzitě v Brně.

Seminář Reading the City je součástí cyklů, které pořádá pravidelně Britská rada ve svých partnerských knihovnách. Akce je určena všem, kteří hovoří a rozumí anglicky a chtějí vědět více  o britské literatuře.

Vstup je zdarma.

Místo konání: Knihovna města Ostravy, příspěvková organizace, Britské centrum, 28.října 2, 702 00 Moravská Ostrava

Datum: středy 7.3.2007 a  4.4.2007 v 16:00 hodin

Kontaktní osoba: Daniel Jeleň TEL: 599 522 530, britske.centrum@kmo.cz

Organizujete také akce, které by naše čtenáře mohly zajímat? Napište nám o nich! redakce@jazyky.com

 

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad polština, překlad italština, tlumočení němčina a překlady angličtiny.

Přidat komentář