Připravte se na maturitu s jazykovkou Elvis

Před maturitní generálkou jste asi tušili, jak na tom jste. Dnes už to víte. A že vám není do smíchu? Není třeba házet flintu do žita! Do ostré maturity zbývá stále ještě dost času, který můžete vyplnit cílenou a efektivní přípravou na ni. Jazyková škola Elvis pro letošní maturanty připravila speciální kurzy, díky kterým maturita z angličtiny či matematiky nebude noční můrou.

Maturitní generálka promluvila

Pokud v letošním roce maturujete, mohli jste si na vlastní kůži vyzkoušet strukturu, harmonogram a samotný průběh nové maturity. Zároveň jste také konečně zjistili, jak opravdu vypadají zadání a otázky, jež byly dosud zahaleny tajemným závojem. Ať už jsou výsledky vaší maturitní zkoušky nanečisto jakékoliv, jestli je znáte, jste vítězem. Pokud jste uspěli, gratulujeme vám. Pokud ale výsledky maturitní generálky ve všem nesplňují vaše představy, má pro vás Jazyková škola Elvis jedinečnou nabídku – cílenou přípravu na novou maturitu, a to jak z angličtiny, tak i z matematiky.

Přípravné kurzy na maturitu z angličtiny

Kurzy připravující na novou státní maturitu z angličtiny probíhají od listopadu do dubna, pravidelně 2x týdně, v úterý a čtvrtek 16.45 – 18.15 (základní úroveň B1) nebo 18.30 – 20.00 (vyšší úroveň B2). Výuka v obou úrovních – základní a vyšší (stejně jako maturita z angličtiny) budou v anglickém jazyce.

Lektoři mají dostatek času na individuální potřeby studentů. Vyučujícími jsou kvalifikovaní lektoři angličtiny, kteří mají několikaleté zkušenosti nejen s výukou angličtiny jako takové, ale také s výukou podobného typu kurzů (úspěšně připravují studenty na mezinárodní cambridgeské zkoušky z angličtiny).

Přípravný kurz na maturitu z matematiky

Hlavním cílem přípravného kurzu na maturitu z matematiky je pochopení matematiky a její logiky. Základy matematiky vám lektor vysvětlí systematicky a smysluplně, v rámci vzájemných logických vazeb. Cílem není neefektivně „šprtat“ vzorečky nazpaměť, nýbrž je pochopit a umět správně používat.

Kurz maturitní matematiky bude probíhat ve stejném časovém rozvržení jako kurzy angličtiny, tj. od listopadu do dubna, 1x týdně, 1,5 hodiny.  A nebojte se, i když výuku garantuje jazyková škola Elvis – bude probíhat v českém jazyce a vyučovat bude matematik s pedagogickou praxí. Tento typ kurzů v Elvisu neotevírají poprvé, v minulosti se výuka zaměřovala hlavně na středoškoláky, kteří se připravovali k opravným zkouškám.

Pokud byste chtěli současně studovat angličtinu i matematiku, kurzy jsme pro vás naplánovali v jeden den tak, aby vám stačilo pouze přejít do vedlejší učebny. Kurzy na sebe časově navazují. Jako bonus vám navíc poskytneme i zajímavou slevu z kurzovného.

Doplňkové semináře nejen pro maturanty

Anglicky se domluvíte, ale nevíte, kdy připlul Kolumbus do Ameriky, kde leží Tower či jaká řeka protéká Londýnem? Pro všechny zájemce jazyková škola Elvis otevírá semináře doplňující a rozšiřující výuku angličtiny.

Doplňkové semináře v angličtině proběhnou ve čtyřhodinových blocích vždy v sobotu, nebo si seminář můžete objednat přímo do vaší školy. Naši lektoři za vámi, v předem domluveném dni a čase, rádi přijedou.

1. Reálie a historie anglicky mluvících zemí (USA, VB, Kanada, Austrálie a Nový Zéland).
2. Reálie a historie České republiky; Praha.
3. Evropská unie (vznik, parlament, zákony EU apod.) – kromě anglického jazyka, může být tento seminář vyučován i v českém či německém jazyce.

Proč si vybrat jazykovou školu Elvis?

  • 20leté zkušenosti s výukou cizích jazyků
  • cílená a individuální příprava podle požadavků nové maturity
  • kvalifikovaní a zkušení lektoři, kterým na studentech opravdu záleží
  • efektivní a systematická metodika výuky
  • výuka probíhá podle nejmodernějších učebnic a výukových materiálů
  • sleva 10 % na výukové materiály (učebnice, CD, slovníky)

A ještě jedna zajímavá informace na závěr. Chcete získat slevy na studium?
Při návštěvě více kurzů, či seminářů, Vám Jazyková škola Elvis nabízí zajímavé slevy z kurzovného.
Výrazné slevy také získáte, přihlásíte-li se společně do jednoho kurzu i s vašimi kamarády a spolužáky.
Více informací najdete na www.elvis.cz.

 

Přidat komentář