Příprava na Cambridgeské zkoušky

Připravujete se na složení Cambridgeských zkoušek FCE, CAE či CPE? Potřebujete vzorové testy
na přípravu a nevíte, kde je sehnat tak, aby to moc nestálo? Máme pro vás tip na stránky, kde je naleznete zdarma. Možností, jak se učit anglicky online, je dnes nepřeberně, tady se ale věnujme čistě přípravě na cambridgeské zkoušky.

 

Stránky Flo-Joe jsou celé věnovány přípravě na Cambridgeské mezinárodní zkoušky z angličtiny – tedy na tři z nich nejčastěji žádané – First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE) a Certificate of Proficiency in English (CPE).

Stránky byly vytvořeny v dubnu 2000 malým týmem učitelů Cambridgeských zkoušek a autorů jazykových učebnic. Nyní jsou stránky obsáhlejší a každý den je využívají studenti a učitelé nejméně 95 zemí. Obsahují vzorové testy kromě Speaking všech částí – Reading, Listening i Use of English.

Součástí stránek je i studijní podcast Flo-Joe Radio „Splendid Speaking“ pro nácvik poslechu a porozumění, i když spíše pokročilejších uživatelů. V současné době nepřibývají nové příspěvky, ale archiv audio nahrávek je stále k dispozici.

Stránky mají i placené části, ale velká část stránek je k dispozici zdarma a k přípravě na zkoušky se budou určitě hodit.

Další materiály k přípravě na jazykové zkoušky z angličtiny hledejte na Angličtina Online.

Bližší informace o jazykových zkouškách FCE, CAE a CPE hledejte na www.JazykoveZkousky.cz.

Další informace, nejen o přípravě, najdete v článku o jazykových certifikátech a zkouškách.

Náměty a dotazy k tématu pište na redakce@jazyky.com

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad polština, překlad italština, tlumočení němčina a překlady angličtiny.

Přidat komentář