Příprava na Cambridgeské zkoušky

Připravujete se na složení Cambridgeských zkoušek FCE, CAE či CPE? Potřebujete vzorové testy
na přípravu a nevíte, kde je sehnat tak, aby to moc nestálo? Máme pro
vás tip na stránky, kde je naleznete zdarma.

Stránky Flo-Joe jsou celé věnovány přípravě na Cambridgeské mezinárodní zkoušky z angličtiny – tedy na tři z nich nejčastěji žádané – First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE) a Certificate of Proficiency in English (CPE).

Stránky byly vytvořeny v dubnu 2000 malým týmem učitelů Cambridgeských zkoušek a autorů jazykových učebnic. Nyní jsou stránky obsáhlejší a každý den je využívají studenti a učitelé nejméně 95 zemí. Obsahují vzorové testy kromě Speaking všech částí – Reading, Listening i Use of English.

Součástí stránek je i studijní podcast Flo-Joe Radio „Splendid Speaking“ pro nácvik poslechu a porozumění, i když spíše pokročilejších uživatelů. V současné době nepřibývají nové příspěvky, ale archiv audio nahrávek je stále k dispozici.

Stránky mají i placené části, ale velká část stránek je k dispozici zdarma a k přípravě na zkoušky se budou určitě hodit.

Další materiály k přípravě na jazykové zkoušky z angličtiny hledejte na Angličtina Online.

Bližší informace o jazykových zkouškách FCE, CAE a CPE hledejte na www.JazykoveZkousky.cz.

Náměty a dotazy k tématu pište na redakce@jazyky.com

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad polština, překlad italština, tlumočení němčina a překlady angličtiny.

Přidat komentář