Přijďte na seminář o studiu a práci v Evropě

Zájemci o studium a práci v zahraničí budou mít ve středu 27. března příležitost dozvědět se cenné informace o pracovních příležitostech v jiných zemích Evropy a možnostech formálního i neformálního vzdělávání v zahraničí. Praktické rady nabídne seminář Studuj, pracuj, cestuj v EU, který se uskuteční od 14 hodin na půdě Univerzity Hradec Králové.

Informujte se a vydejte se do zahraničí!

„Hlavním cílem semináře je informovat občany o možnostech, které se jim v Evropě nabízejí. Na své si přijdou jak zájemci o studium v zahraničí, tak občané, kteří touží vycestovat do jiné země Evropské unie za prací. Zvláštní pozornost bude věnována i Evropské dobrovolné službě, která se v poslední době těší stále větší oblibě mezi mladým lidmi,“ uvedla vedoucí Eurocentra Hradec Králové Renata Černilovská.

Na semináři, který je určen jak pro studenty, tak širokou veřejnost, vystoupí se svými příspěvky řada zajímavých hostů, mezi nimi například zástupce Úřadu vlády České republiky, poradce Evropských služeb zaměstnanosti či zástupce Národní agentury pro evropské vzdělávací programy.

Vstup je pro všechny účastníky zdarma. Seminář je organizován Eurocentrem Hradec Králové u příležitosti Evropského roku občanství.

Možnosti studia jazyků v Hradci Králové
Jazykové školy Hradec Králové Jazykové kurzy Hradec Králové Kurzy angličtiny Hradec Králové Kurzy němčiny Hradec Králové

Přidat komentář