Přednášky o studiu a práci v zahraničí

Agentura STUDYLINE srdečne zve všechny na sérii přednášek o studiu a práci v
zahraničí. Zajímáte se o studium jazyků v zahraničí, studijní pobyty spojené s prací, nebo vás láká „jen“ práce a cestování? Máte poslední možnost využít speciálních nabídek a cen studia. Vstup na přednášky
je zdarma!

 

A co všechny zúčastněné čeká?  Večery plné zajímavých a užitečných informací. Přednášky budou zaměřeny na protinožce a to konkrétně na studium, práci a cestování v Austrálii. Kromě toho se dozvíte více o jazykových kurzech, au-pair a pracovních programech jinde v zahraničí.

Cílem těchto přednášek je podat vám co nejvíce informací tak, abyste si měli možnost vytvořit o pobytech v zahraničí konkrétní představu. Dozvíte se o podmínkách studia v zahraničí, destinacích, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se budete také postupem při vyřizování pobytů v zahraničí, službami před odletem a během pobytu atd.

V závěru přednášek proběhne diskuze a slosování o ceny.

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte! Konzultanti agentury STUDYLINE se s vámi rádi podělí o zkušenosti a zážitky, které posbírali během svých zahraničních pobytů.
Těší se na vás tým agentury!

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Přidat komentář