Pozvánka na veletrh EduSummit 2006

Agentura AustraliaOnline vás srdečně zve na největší tuzemský veletrh studia a práce v Austrálii EduSummit 2006. Veletrh se koná v Praze v hotelu Jalta na Václavském náměstí č. 45 v pátek 21. dubna (od 12:00 do 18:00 hodin) a v sobotu 22. dubna 2006 (od 10:00 do 18:00 hodin).

Nechejte si poradit se studiem a prací v Austrálii!

Na veletrh EduSummit můžete přijít v libovolnou hodinu, doporučujeme ale vybrat si jeden z přednáškových bloků, začínajících v 10:00 nebo ve 14:00 hodin. Jen tak budete mít jistotu, že vám neunikne žádná informace. Vstup na veletrh je zdarma.

Pro mimopražské zájemce organizátoři připravili možnost dopravy. Autobus bude vypraven v sobotu 22. dubna po trase Ostrava – Brno – Praha a zpět a Hradec Králové – Praha a zpět. Místo v autobusu si můžete rezervovat přímo na webových stránkách pořadatelů, na adrese: www.australiaonline.cz.

Informace o studiu u protinožců

Veletrh EduSummit 2006 se zaměřuje zejména na studium a práci v Austrálii. Austrálie je nejen zajímavou exotickou destinací, nabízí navíc studentům mnoho příležitostí ke studiu na jazykových, odborných a vysokých školách s možností pracovního povolení. Během veletrhu se představí více jak dvacet pět zúčastněných škol.

Pozvány byly pouze ty školy, které svým programem, kvalitou a cenou studia odpovídají náročným požadavkům českých a slovenských studentů. Objeví se zde školy ze Sydney NSW, Brisbane QLD, Gold Coast QLD, Cairns QLD,  Melbourne VIC, Adelaide SA a Perthu WA. Každý účastník veletrhu bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si tu pro něj nejvhodnější. Některé školy vyslaly na EduSummit 2006 své australské zástupce, se kterými si můžete osobně promluvit.

EduSummit je pořádán společností AustraliaOnline.cz, která se studiem v Austrálii zabývá od roku 1993 a v Sydney provozuje největší československé studentské centrum. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, business vízech a trvalých pobytech a práci v Austrálii.

Na veletrhu získáte kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného – můžete tak ušetřit až 4000 Kč.

Víte, proč si nenechat veletrh ujít? 

  • Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích tak, abyste zvolili tu instituci, která vám umožní pohodlně si užívat vašeho pobytu i pracovat.
  • Získáte kupón, který vás bude opravňovat k zápisu na školu osvobozeném o zápisné. Zápisné se na většinu australských škol pohybuje v částkách od 200 až do 250 australských dolarů.
  • Dostanete možnost využít bezkonkurenčních cen letenek a zarezervovat si svůj let do Austrálie. Společnost Korean Air bude rozdávat slevové kupóny na letenky do Austrálie a Nový Zéland.
  • Můžete porovnávat kvalitu a cenu vystavovaných škol.
  • Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline, kteří na EduSummit přiletí z naší australské kanceláře.
  • Přítomni budou i bývalí studenti, kteří se s vámi podělí o svoje zážitky a zkušenosti.
  • Pozvání přijal známý cestovatel a fotograf Petr Nosek, který vám promítne fotografie ze svých cest po Austrálii.

Více informací a přehled všech zúčastněných škol naleznete na www.australiaonline.cz

(Článek jsme připravili v rámci komerční spolupráce s EduSummit 2006)

Své dotazy a postřehy k tématu posílejte na e-mailovou adresu: redakce@jazyky.com.

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlady francouzština, překlad ruština, překlad angličtina a překlady z němčiny.

Přidat komentář