Pomaturitní studium v London Institute

„Kam s ním?“ napadlo vás možná, když váš maturant dostal dopis o nepřijetí na vysokou školu. Neruda našel uspokojivou odpověď na tuto otázku až po několika utrmácených dnech. Vám ji však nabízí tento článek do pár minut. Takže: „Kam s vaším maturantem?“ Což takhle do pomaturitního studia angličtiny v britské jazykové škole London Institute?

Rok s angličtinou = budoucnost s lehkostí

Roční pomaturitní studium je pro maturanty možná jedna z posledních šancí, jak se dokonale a efektivně naučit anglicky. Jak by také ne, když se ji budou učit čtyři hodiny denně, od pondělí do pátku, po celý školní rok?

Nejeden dospělý pracující potvrdí, že odpolední kurzy po práci jednou týdně jsou sice příjemným vybočením z dennodenní rutiny, avšak kýžené anglické úspěchy se dostavují jen v krásných hlubokých snech…

Náplň pomaturitního studia

Obsahem pomaturitního studia angličtiny je systematické zdokonalování všech dovedností a znalostí – počínaje gramatikou a slovní zásobou, přes správnou výslovnost a porozumění mluvenému i psanému projevu, až po vlastní srozumitelné vyjadřování se jak slovem, tak písmem.

Díky každodennímu kontaktu s angličtinou studenti postupně ztratí zábrany a ostych při komunikaci s ostatními a časem porozumí svým oblíbeným anglickým filmům či písničkám. A i oni budou schopni přečíst si Shakespeara v originále…

Na závěr studia mají studenti možnost složit jednu z mezinárodně uznávaných cambridgeských zkoušek PET, FCE či CAE a získat tak vstupenku na univerzitu či nejeden pracovní pohovor.

Studijní pobyt v Londýně

Jedinečnou šancí a velikou výhodou, pokud si vyberete pomaturitní studium v London Institute, je, že se student může jednou za pololetí podívat do dech beroucího Londýna a osobně si vyzkoušet školní atmosféru na jedné z londýnských škol.

Užije si spoustu cestování, pozná úchvatné Londýnské památky, na vlastní kůži zažije kouzlo multikulturnosti a bude mít možnost otestovat si svou angličtinu v přirozeném prostředí.

Po týdnu stráveném v Londýně pro něj angličtina nebude jen předmětem ve škole – bude koníčkem a kamarádem, od kterého se nebude chtít odloučit.

Proč studovat v London Institute?

  • studentem o rok déle
  • pokrok v angličtině o jednu až dvě úrovně
  • možnost získání mezinárodního certifikátu
  • týdenní studium na zahraniční škole
  • mladý a dynamický kolektiv lektorů
  • noví známí, nové koníčky, nové vize

 

Kontakty:

London Institute Praha
Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel: +420 224 811 043
www.londoninstitute.cz
info@londoninstitute.cz

 

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se, kde všude se můžete zapsat do pomaturitního studia angličtiny nebo dalších jazyků.

Přidat komentář