Pomaturitní studium v jazykové škole Confucius: vylaď své 21st century skills

Angličtina, francouzština, nebo snad ruština?

Na nový školní rok 2019/2020 otevíráme 4 třídy pomaturitního studia – 2 třídy angličtiny, 1 třídu francouzštiny a 1 třídu ruštiny. V případě angličtiny připravujeme novinku, a to třídu pro pokročilé studenty se vstupní úrovní angličtiny B2/C1. Přivezli jsme si inspiraci z mezinárodní konference výuky angličtiny IATEFL 2019 v Liverpoolu a připravili jsme nový koncept výuky se zaměřením na 21st century skills a project-based learning. Jsme přesvědčeni o tom, že se studenti jazyk naučí nejlépe používat nejen konverzací s rodilým mluvčím, ale především komunikací v cílovém jazyce s ostatními spolužáky prostřednictvím práce na projektech v cizím, které navozují reálné situace a jejich řešení. Budou tak lépe připraveni na budoucí studium nejen na českých vysokých školách a pracovní kariéru.

Co jsou 21st century skills?

Patří mezi ně 4 základní dovednosti – kritické myšlení, tvořivost, spolupráce a komunikace – dovednosti, se kterými ve stále se měnícím světě a v mezinárodním studijním nebo pracovním prostředí určitě uspěješ.

Bude se ti u nás líbit

Učit jazyky se budeš pomocí nejnovějších technologií. Naše škola je vybavena interaktivními tabulemi, které výuku maximálně zefektivňují, navíc část přípravy na výuku probíhá online s okamžitou opravou případných chyb. Poznámky lektora, které píše na tabuli, posíláme každý den studentům e-mailem.

Výuka je intenzivní v malých skupinách 8-12 studentů. Budeme se ti věnovat i individuálně, aby ses mohl zaměřit na to, co potřebuješ zlepšit. Vybrousíme tvé slabé stránky. Co ti zrovna nejde, nám řekne rozřazovací test. Podle něj vytvoříme tvůj jedinečný individuální plán.

Učit tě bude náš super tým lektorů a lektorek – nebudou to jen Češi, ale podle jazyka, který si vybereš, i rodilí mluvčí z USA, Kanady, Velké Británie, Francie a Ruska. Na konci roku se u přijímaček na VŠ nebo na pracovním pohovoru pochlubíš mezinárodním jazykovým certifikátem, který složíš přímo u nás ve škole – akreditovaném zkouškovém centru pro zkoušky LanguageCert (angličtina) a TFI a TELC (francouzština).

Jazyková škola Confucius je přímo v centru Prahy, ale v klidném prostředí vnitrobloku. Den otevřených dveří je u nás pořád. Takže si jen domluv termín na recepci (774 780 234 nebo 774 480 234, info@confucius.cz) a přijď se na nás podívat. Těšíme se na tebe.

Přidat komentář