Pomaturitní studium v BOHEMIA INSTITUTu

Čím více cizích řečí znáš, tím větší šanci dobře žít si máš. Usnadněte si život… Naučte se jazyk. A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením? Pomaturitní vzdělávací a jazykový BOHEMIA INSTITUT nabízí jazykové jednoleté pomaturitní studium nejen pro maturanty.

Pomaturitním studiem ke světlým zítřkům

Chcete se soustředit na jeden cizí jazyk, dotáhnout vaše znalosti k dokonalosti a stvrdit je mezinárodně uznávaným certifikátem? Nebo si myslíte, že dva jsou lepší než jeden, a chcete aktivně zvládnout dva světové jazyky?

A což se takhle kromě cizího jazyka naučit principy obchodního managementu nebo obsluhy PC? To se vám v budoucí kariéře bude určitě hodit, nemyslíte?

Plnohodnotné pomaturitní studium pro všechny

V jednoletém pomaturitním studiu na BOHEMIA INSTITUTu máte možnost studovat téměř vše, co vás napadne. Stačí si jen vybrat:

  1. Kromě angličtiny vám BI nabízí plnohodnotné studium němčiny, francouzštiny nebo španělštiny. Tyto čtyři světové jazyky můžete studovat samostatně, 20 lekcí týdně.
  2. K základnímu cizímu jazyku si můžete přibrat studium druhého nebo dokonce třetího cizího jazyka – na výběr máte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu či ruštinu.
  3. Studium cizího jazyka můžete zkombinovat s odbornými předměty kvalifikačního studia Obchodní management (moduly: firemní management, právo, psychologie, ekonomika, personální management, obchodní etiketa, marketing, finanční trhy, účetnictví,…) nebo Obsluha PC . Během jednoho roku si doplníte široce využitelné meziprofesní vzdělání s možnosti získat státní či mezinárodní certifikát o této kvalifikaci.

Jednoleté jazykové studium není určeno jen pro maturanty, kteří nemají to štěstí poznat slasti i strasti vysokoškolského života.

Studovat zde mohou všichni, kdo mají o intenzivní jazykové studium zájem – ženy v domácnosti, muži v manažerských pozicích, středoškoláci i vysokoškoláci, úplní začátečníci i zkušení pokročilí.

Skladba a cíl studia

4 hodiny denně, 5 dnů v týdnu, 4 týdny měsíčně, zkrátka celý školní rok budete krok po kroku překonávat jazykové bariéry a nabývat plynulosti ve svém cizojazyčném projevu. Vybudujete si širokou slovní zásobu, získáte jistotu v praktickém používání gramatiky, rozmluvíte se v hodinách konverzace se zahraničním lektorem, proniknete do reálií cizí země a osvojíte si základy profesního jazyka a obchodní korespondence.

Na konci kurzu zjistíte, že cizí jazyk umíte aktivně používat a že už se vám při rozhovoru s cizincem neklepou kolena a čelo se nerosí kapkami nervózního potu.

Hmatatelné ukončení studia

Na závěr kurzu získáte závěrečné jazykové osvědčení o absolvování kurzu, popřípadě vysvědčení o vykonaných jazykových zkouškách. Můžete skládat základní či všeobecnou státní zkoušku z cizího jazyka nebo některou z mezinárodních jazykových zkoušek (z angličtiny PET, FCE, CAE, TOEFL, z němčiny ZDZOP a z francouzštiny DELF a DALF; ze španělštiny DELE).

Jazyková výuka v BOHEMIA INSTITUTu je cíleně zaměřena na závěrečné skládání zkoušek, předtesty a konzultace jsou zajišťovány zdarma, studenti jsou v průběhu studia motivováni bodovým hodnotícím systémem, díky čemuž mají u těchto zkoušek vysokou úspěšnost.

Slevy a bonusy

Pokud se přihlásíte a zaplatíte pomaturitní jazykové studium do 31. srpna získáte slevu 1000,- Kč.

Starší studenti získávají speciální slevu 1000,-Kč.

Všichni studenti získají ZDARMA žetony na teplé nápoje z nápojového automatu na celý zimní semestr.

A navíc, pokud se na vaše doporučení přihlásí další zájemci, získáte za každou přihlášenou osobu další slevu 3%, a to i kdykoliv později.

Silné stránky BOHEMIA INSTITUTu

  • 17letá zkušenost s jazykovým vzděláváním
  • Garantovaná profesionalita a kvalifikace českých lektorů i rodilých mluvčích
  • Individuální přístup ke studentovi
  • Variabilita studijních možností
  • Efektivní vzdělávací metody
  • Kvalitní studijní zázemí, všestranná podpora a servis školy

Kontakty:

BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3/2105,
Praha 10
tel:
274 776 256, 274 780 496
e-mail: info@bohemia-institut.cz, info@bi.cz
http://www.bi.cz 

 

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se velký přehled pomaturitního studia jazyků.

 

Přidat komentář