Pomaturitní studium v BOHEMIA INSTITUTu

Usnadněte si život… Naučte se jazyk… A kdy lépe se jazyk naučíte, než každodenním několikahodinovým učením?

Plnohodnotné pomaturitní studium pro všechny

Pomaturitní vzdělávací a jazykový BOHEMIA INSTITUT nabízí jazykové jednoleté pomaturitní studium nejen pro maturanty, ale i pro ostatní zájemce o kvalitní intenzivní jazykové studium – ženy v domácnosti, muži v manažerských pozicích, vysokoškoláci; úplní začátečníci i zkušení pokročilí.

  1. Kromě angličtiny vám BI nabízí plnohodnotné studium němčiny, francouzštiny nebo španělštiny. Tyto čtyři světové jazyky můžete studovat samostatně  (20 lekcí týdně) nebo v kombinaci (20 – 32 lekcí).
  2. K základnímu cizímu jazyku si můžete přibrat studium druhého nebo dokonce třetího cizího jazyka – na výběr máte angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu či ruštinu.
  3. Studium cizího jazyka můžete zkombinovat s odbornými předměty kvalifikačního studia Obchodní management (moduly: firemní management, právo, psychologie, ekonomika, personální management, obchodní etiketa, marketing, finanční trhy, účetnictví,…) nebo Obsluha PC. Během jednoho roku si doplníte široce využitelné meziprofesní vzdělání s možnosti získat státní či mezinárodní certifikát IES, London o této kvalifikaci.

Skladba a cíl studia

4 hodiny denně, 5 dnů v týdnu, 4 týdny měsíčně, zkrátka celý školní rok budete krok po kroku překonávat jazykové bariéry a nabývat plynulosti ve svém cizojazyčném projevu. Vybudujete si širokou slovní zásobu, získáte jistotu v praktickém používání gramatiky, rozmluvíte se v hodinách konverzace se zahraničním lektorem, proniknete do reálií cizí země a osvojíte si základy profesního jazyka a obchodní korespondence.

Na konci kurzu zjistíte, že cizí jazyk umíte aktivně používat a že už se vám při rozhovoru s cizincem neklepou kolena a čelo se nerosí kapkami nervózního potu.

Hmatatelné ukončení studia

Na závěr kurzu získáte závěrečné jazykové osvědčení o absolvování kurzu, popřípadě vysvědčení o vykonaných jazykových zkouškách. Můžete skládat základní či všeobecnou státní zkoušku z cizího jazyka nebo některou z mezinárodních jazykových zkoušek (z angličtiny PET, FCE, CAE, TOEFL; z němčiny ZD, ZMP, ZOP; z francouzštiny DELF, DALF; ze španělštiny DELE). Předtesty a konzultace jsou zajišťovány zdarma, studenti jsou v průběhu studia motivováni bodovým hodnotícím systémem, díky čemuž mají u těchto zkoušek vysokou úspěšnost.

Slevy a bonusy

Pokud se přihlásíte a zaplatíte pomaturitní jazykové studium jednorázově, získáte slevu 1000,- Kč.

Starší studenti získávají speciální slevu 1000,- Kč.

A navíc, pokud se na vaše doporučení přihlásí další zájemci, získáte za každou přihlášenou osobu další slevu 3%, a to i kdykoliv později.

Pokud budete sledovat naše webové stránky, zjistíte,že řada neodolatelných bonusových a slevových akcí je aktuálně vypisována např. nyní při kolektivní registraci můžete získat až neodolatelnou slevu 50%.

Silné stránky BOHEMIA INSTITUTu

  • 22letá zkušenost s jazykovým vzděláváním
  • garantovaná profesionalita a kvalifikace českých lektorů i rodilých mluvčích
  • individuální přístup ke studentovi
  • variabilita studijních možností
  • efektivní vzdělávací metody, výuka v souladu s EU referenčním znalostním rámcem
  • všestranná podpora a servis školy, kvalitní studijní zázemí

Kontakty:

BOHEMIA INSTITUT
Tuklatská 3/2105,
Praha 10
tel:
274 776 256, 274 780 496
e-mail: info@bohemia-institut.cz, info@bi.cz
http://www.bi.cz 

Nevybrali jste si? Nevadí, podívejte se velký přehled pomaturitního studia jazyků.

Přidat komentář