Pomaturitní studium s Caledonian School

Rozhodli jste se věnovat rok po ukončení střední školy zdokonalování svých jazykových znalostí? Nebo jste po škole již delší dobu, ale potřebujete se výrazně zlepšit v jazyce a jste ochotni studiu věnovat několik hodin denně? V obou případech je pomaturitní studium v Caledonian School pro vás tou správnou volbou.

Vyučované jazyky

V Caledonian School máte možnost studovat nejen angličtinu, ale také angličtinu v kombinaci se španělštinou, němčinou či francouzštinou či samostatně některý z těchto jazyků.

Výuková metoda

V Caledonian School věříme v komunikativní metodu a ve výuku zaměřenou na studenta. Náš přístup zahrnuje:

 • aktivity, které stimulují studentovu komunikační jistotu
 • materiály a aktivity, které studenty motivují
 • párové a skupinové aktivity jsou využívány k maximalizaci příležitostí mluveného projevu studentů
 • rovnoměrné zaměření na přesnost a plynulost projevu
 • používání učebnice a vhodných doplňkových materiálů dle zaměření výuky a studijních potřeb studentů
 • odpovídající zpětnou vazbu na studentovy výkony poskytovanou lektorem

Lektoři

Alfou a omegou jazykové výuky jsou kvalitní lektoři, bez nich nemůže být výuka efektivní, i kdyby vše ostatní bylo perfektní. V Caledonian School  máme na naše lektory vysoké nároky a jejich profesionální rozvoj je pro nás velice důležitý.

Všichni naši lektoři mají pedagogické vzdělání, ať už vysokoškolské či formou některého z mezinárodních učitelských certifikátů.

Úroveň výuky je kontrolována pravidelnými observacemi, které provádí naše akademické oddělení. V pomaturitních kurzech učí ti nejzkušenější z našich lektorů, velkou část výuky vedou rodilí mluvčí.

Mezinárodní zkoušky

Součástí pomaturitního studia v Caledonian School je příprava na mezinárodní zkoušky. Caledonian School je autorizovaným testovacím centrem zkoušek TOEIC a LTE a také autorizovaným přípravným centrem pro Cambridgeské zkoušky. Úspěšnost našich studentů u Cambridgeských zkoušek je více jak 80%.

V případě, že nechcete na konci kurzu skládat žádnou zkoušku, ale splníte podmínky studia, bude Vám vystaven certifikát Caledonian School dokládající dosažení absolvované jazykové úrovně.

Kurzy francouzštiny je možné zakončit zkouškami DELF či DALF, kurzy španělštiny zkouškou DELE a kurzy němčiny zkouškami Start Deutsch 2, Zertifikat Deutsch (ZD) či Goethe – Zertifikat B2.

Kvalita a zkušenosti

Caledonian School se věnuje výuce pomaturitního studia již 15 let. Za tu dobu jsme vyvinuli efektivní systém studia, díky němuž nejenže dosahují studenti velmi dobrých výsledků u mezinárodních jazykových zkoušek, ale jsou též schopni jazyk s úspěchem využívat v praxi.

Klademe velký důraz na kvalitu našich služeb, proto jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 a členy Asociace jazykových škol ČR, která se v dubnu tohoto roku stala přidruženým členem organizace EAQUALS (více informací na www.eaquals.org).

Místa výuky

Pomaturitní studium Caledonian School naleznete na 3 místech v Praze:

Vltavská 24, Praha 5 – metro Anděl
Francouzská 4, Praha 2 – metro Náměstí Míru
Vítězné náměstí 2, Praha 6 – metro Dejvická

V centrále ve Vltavské je vám dále bezplatně k dispozici knihovna, kde si můžete zapůjčit celou řadu doplňkových studijních materiálů, cizojazyčnou beletrii ve zjednodušené i původní verzi či slovníky, a kavárna Caledonian Café.

 

Proč si tedy vybrat pomaturitní studium Caledonian School?

 • malé studijní skupinky (max. 12 studentů)
 • možnost  kombinace až tří jazyků
 • zkušení kvalifikovaní lektoři
 • nabídka zakončení studia mezinárodní zkouškou
 • knihovna Caledonian School zdarma

Pokud se rozhodnete strávit rok studiem jazyků v Caledonian School, bude to pro vás přínosný rok plný studia a zábavy, na jehož konci budou vaše jazykové znalosti o poznání na lepší úrovni.

Kontakty:

Caledonian school
Vltavská 24
150 00 Praha 5
tel.: +420 257 313 650
info@caledonianschool.com
www.caledonianschool.cz

 

Potřebujete kvalitní překlad? Vybírejte z naší nabídky: překlad do polštiny, překlad francouzština, překlad angličtiny a překlad němčiny.

Nevybrali jste si? Nezoufejte a podívejte se na velký výběr pomaturitního studia angličtiny i dalších jazyků.

Přidat komentář